Rádce

Myslíte při výběru holí i na své zdraví?

Myslíte při výběru holí i na své zdraví?

Fitting golfových holí je personalizovaný proces, který přizpůsobuje golfové hole přesným potřebám jednotlivých hráčů na základě jejich tělesné konstituce, stylu hry a herních cílů. Tento postup přináší řadu výhod pro muže, ženy, juniory, stejně jako pro zdraví golfistů obecně.


Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Příprava na golfovou sezónu je klíčová pro každého golfistu, který si chce užívat hru bez nepříjemných překvapení a zároveň zase o trochu vylepšit své výkony. Správná kontrola a údržba vybavení mohou výrazně ovlivnit kvalitu hry. V tomto článku se podíváme na to, jaké kroky by měl golfista před zahájením sezóny podniknout, aby jeho vybavení bylo v optimálním stavu a nečekalo ho hned na jedničce před prvním letošním odpalem nějaké nečekané překvapení.


Jak často měnit golfové gripy?

Jak často měnit golfové gripy?

Golfové gripy jsou klíčovou součástí každé golfové hole, která umožňuje hráčům správný úchop a kontrolu nad údery. Pravidelná výměna gripů může mít zásadní vliv na výkon na hřišti. V tomto článku se podíváme na to, jak často a proč by se měly golfové gripy měnit.


Jak vybrat nový driver TaylorMade Qi10

Jak vybrat nový driver TaylorMade Qi10

TaylorMade přináší revoluční řadu driverů QI10, která je vybavena pokročilými technologiemi navrženými pro zlepšení golfové hry hráčů na všech úrovních. S modely QI10, QI10 Max a QI10 LS, TaylorMade nabízí unikátní řešení pro různé potřeby golfistů, od začátečníků po profesionály. Představíme si klíčové technologie, které jsou společné pro všechny tři modely, a následně se podíváme na specifika každého modelu.


Callaway Paradym AI Smoke - nová řada golfových holí pro maximální zlepšení.

Callaway Paradym AI Smoke - nová řada golfových holí pro maximální zlepšení.

Callaway představuje novou řadu driverů Paradym AI Smoke, skládající se ze čtyř modelů: AI Smoke Max, AI Smoke MAX D, AI Smoke Max Fast a AI Smoke Triple Diamond. Každý z těchto modelů je navržen s ohledem na specifické potřeby různých golfistů, od amatérů po profesionály. Klíčem k úspěchu této řady je kombinace pokročilých technologií a inovativního designu, které přináší zlepšení v každém aspektu hry.


Titleist TSR jsou tu. Nové drivery a dřeva pro lepší výkon z týčka. Moment pravdy je tu!

Titleist TSR jsou tu. Nové drivery a dřeva pro lepší výkon z týčka. Moment pravdy je tu!

Titleist dodržuje dvouletý cyklus vydávání novinek a právě podzim 2022 je tím obdobím, kdy představuje nové modely driverů a dřev. Řada TSR je třetí generací TS (I. generace TS, II. generace TSi, III. generace TSR) po přechodu od číselného označení (917, 915, 913, 910 atd.). Drivery a dřeva řady TS (Titleist Speed) mají od své první generace za cíl vymáčknout i ten poslední metr z vašeho současného švihu.


Jak vybrat golfové hole?

Jak vybrat golfové hole?

Ať už se rozhodnete hrát golf rekreačně nebo začnete pravidelně objíždět turnaje, čeká vás nákup správných golfových holí, které budete potřebovat abyste si hru opravdu užili. Jenže jak je vybrat abyste, měli to správné vybavení právě pro vaši postavu a švih? Stejně jako u jízdních kol nebo lyží je na trhu s golfovými holemi velký výběr a někdy může být složité se v nabídce zorientovat. Jak si tedy najít ty pravé golfové hole pro vás? Přinášíme několik užitečných rad, jak vybrat golfové hole.


FootJoy rukavice

Jak vybrat ideální golfovou rukavici?

Snad každá golfová značka má v nabídce i své modely golfových rukavic. I přes to, že se rukavice označují velikostí (XS, S, M, ML, L, XL, XXL), vás asi nepřekvapí, že rozdíly mezi značkami i jednotlivými modely jsou někdy značné. Když si vybíráte správnou golfovou rukavici, neměli byste dělat žádný kompromis a rukavice by vám měla sednout jako druhá kůže.


Jak vybrat golfový patr?

Jak vybrat golfový patr?

Zlepšete svou hru na greenu správným patrem. V naší nabídce naleznete patry od značek Scotty Cameron, Odyssey, TaylorMade, Ping, Mizuno nebo Honma.

Další