Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

BigMax IQ+, White, Red

Kód: 19713
Značka: BigMax
7 420 Kč –15 %
BigMax IQ+, White, Red
7 420 Kč –15 % 6 290 Kč
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele.
Položka byla vyprodána…

BigMax IQ+ je lehký, malý, super skladný a vylepšený proti svému úspěšnému předchůdci. Těšit se můžete na jednoduchý systém složení, pomocí klapky a dvou tlačítek. Díky své malé velikosti ho snadno umístíte do kufru auta. Pokud patříte mezi hráče, kteří mají vše rádi rychle po ruce, budete nadšení z velkého odkládacího prostoru, krytého plastovým víkem na vršku vozíku a síťky na další příslušenství pod hlavním panelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BigMax IQ+ je svými rozměry ideální nejen pro golfisty, ale i golfistky a juniorské hráče a hráčky. Výška madla vozíku je nastavitelná a proto si ho může hráč/hráčka nastavit přesně podle sebe. Tlačení takového vozíku se stane mnohem pohodlnější.

Díky unikátnímu systému skládání, vozík bez námahy složíte do miniaturní velikosti, která vám ušetří spoustu místa v kufru. Pokud s místem neustále bojujete, můžete po složení snadno odejmout zadní kolečka a velikost vozíku po složení ještě zmenšit.

Na BigMax IQ+ umístíte snadno jakýkoliv bag. Jak spodní tak vrchní čelisti mají nastavitelnou velikost a proto v nich bude držet jak bag na záda, tak vozíkový bag. Pomocí pružných gumiček bag uchytíte aniž byste si zamezili přístup do kapes bagů.

Vozík nepotřebuje žádnou údržbu a jeho používání si oblíbíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Manuální golfové vozíky
Váha: 6,8 Kg
Nastavitelná výška madla: Ano
Brzda: Manuální
Rozměry po šložení: 58 cm x 37 cm x 42 cm
Položka byla vyprodána…

BigMax je evropským výrobcem golfových vozíku č. 1. Společnost byla založena ve Vídni v roce 1994 a od té doby roste do silné globální značky. Svými produkty dobývá nejvyspělejší golfové trhy a od roku 2014 prodává golfové vozíky, golfové bagy a golfové příslušenství i ve Spojených státech amerických.

BigMax se může pyšnit nejkvalitnějšími produkty v kategoriích golfových vozíků a golfových bagů které jsou vyráběny bez kompromisu na maximální funkčnost. Kvalita produktů se díky každoročním inovacím zlepšuje a proto BigMax nabízí rozšířenou pětiletou záruku na jejich manuální golfové vozíky (registrace pro prodlouženou záruku zde). Golfové bagy a cestovní obaly BigMax jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a obsahují detaily, které zvyšují komfort jejich použití. Díky široké nabídce golfových bagů BigMax si vybere opravdu každý, v nabídce naleznete nejmenší cestovní bagy na záda i velké, prostorné vozíkové bagy pro zapálené golfisty.

Manuální golfové vozíky BigMax si již více než 20 let drží pozici předního výrobce golfových vozíků v Evropě. Díky vynikajícímu know-how a hlubokým znalostem trhu představuje BIG MAX nejúplnější a nejinovativnější řadu golfových vozíků na golfovém trhu.