BigMax IQ+, White, Red

Kód: 19713
Kolekce 2021
Značka: BigMax
7 420 Kč –15 %
BigMax IQ+, White, Red
7 420 Kč –15 % 6 290 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021

BigMax IQ+ je lehký, malý, super skladný a vylepšený proti svému úspěšnému předchůdci. Těšit se můžete na jednoduchý systém složení, pomocí klapky a dvou tlačítek. Díky své malé velikosti ho snadno umístíte do kufru auta. Pokud patříte mezi hráče, kteří mají vše rádi rychle po ruce, budete nadšení z velkého odkládacího prostoru, krytého plastovým víkem na vršku vozíku a síťky na další příslušenství pod hlavním panelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BigMax IQ+ je svými rozměry ideální nejen pro golfisty, ale i golfistky a juniorské hráče a hráčky. Výška madla vozíku je nastavitelná a proto si ho může hráč/hráčka nastavit přesně podle sebe. Tlačení takového vozíku se stane mnohem pohodlnější.

Díky unikátnímu systému skládání, vozík bez námahy složíte do miniaturní velikosti, která vám ušetří spoustu místa v kufru. Pokud s místem neustále bojujete, můžete po složení snadno odejmout zadní kolečka a velikost vozíku po složení ještě zmenšit.

Na BigMax IQ+ umístíte snadno jakýkoliv bag. Jak spodní tak vrchní čelisti mají nastavitelnou velikost a proto v nich bude držet jak bag na záda, tak vozíkový bag. Pomocí pružných gumiček bag uchytíte aniž byste si zamezili přístup do kapes bagů.

Vozík nepotřebuje žádnou údržbu a jeho používání si oblíbíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Manuální golfový vozík
Váha: 6,8 Kg
Nastavitelná výška madla: Ano
Brzda: Manuální
Rozměry po šložení: 58 cm x 37 cm x 42 cm