BigMax Junior Max 3 kolečkový golfový vozík pro děti, černý

Kód: 50706
Novinka
Značka: BigMax
3 390 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

BigMax Junior Max je promyšlený golfový vozík pro děti. Díky teleskopické tyči je možné držení prodlužovat a zkracovat, podle toho jak váš malý golfista roste. Společně s rychlým skládáním a rozkládáním pomocí lehkých páček si ho oblíbí jak při rychlé devítce tak při víkendovém turnaji. Bag má dalších několik vychytávek, třeba jako nastavitelná výška madla nebo nastavitelné čelisti na bag, které můžete upravovat podle toho, jak velký bag na vozík připevňujete. Přední kolečko je odnímatelné a díky tomu je možné vozík používat i jako klasický dvoukolák.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

BigMax je evropským výrobcem golfových vozíku č. 1. Společnost byla založena ve Vídni v roce 1994 a od té doby roste do silné globální značky. Svými produkty dobývá nejvyspělejší golfové trhy a od roku 2014 prodává golfové vozíky, golfové bagy a golfové příslušenství i ve Spojených státech amerických.

BigMax se může pyšnit nejkvalitnějšími produkty v kategoriích golfových vozíků a golfových bagů které jsou vyráběny bez kompromisu na maximální funkčnost. Kvalita produktů se díky každoročním inovacím zlepšuje a proto BigMax nabízí rozšířenou pětiletou záruku na jejich manuální golfové vozíky (registrace pro prodlouženou záruku zde). Golfové bagy a cestovní obaly BigMax jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a obsahují detaily, které zvyšují komfort jejich použití. Díky široké nabídce golfových bagů BigMax si vybere opravdu každý, v nabídce naleznete nejmenší cestovní bagy na záda i velké, prostorné vozíkové bagy pro zapálené golfisty.

Manuální golfové vozíky BigMax si již více než 20 let drží pozici předního výrobce golfových vozíků v Evropě. Díky vynikajícímu know-how a hlubokým znalostem trhu představuje BIG MAX nejúplnější a nejinovativnější řadu golfových vozíků na golfovém trhu.