BigMax Terra Style, Merlot

Kód: 46212
Značka: BigMax
6 190 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

BigMax Terra Style je elegantní bag s tradičním vzhledem, vyrobený z prémiových materiálů. Nikdy nebyl na trhu takový bag, který by cílil na golfistky a proto měly při vývoji tohoto modelu rozhodující slovo ženy. 13 prostorných a snadno přístupných kapes umožní mít při sobě na hřišti prakticky cokoliv, co byste mohla potřebovat. Pomocí 14 přihrádek budete mít hole přehledně rozdělené. Senzační je i nízká váha okolo 2,5 Kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • tradiční vzhled, prémiové materiály
  • 14 přihrádek na hole
  • 13 prostorných kapes včetně zvláštní kapsy na baterii od elektrického vozíku
  • externí místo na deštník a ručník
  • ramenní popruh pro snadné přenášení
  • vrchní kry na hlavy holí proti dešti
  • váha pouze 2,5 Kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové bagy na vozík
Nepromokavý: Ne
Barva: Červený

BigMax je evropským výrobcem golfových vozíku č. 1. Společnost byla založena ve Vídni v roce 1994 a od té doby roste do silné globální značky. Svými produkty dobývá nejvyspělejší golfové trhy a od roku 2014 prodává golfové vozíky, golfové bagy a golfové příslušenství i ve Spojených státech amerických.

BigMax se může pyšnit nejkvalitnějšími produkty v kategoriích golfových vozíků a golfových bagů které jsou vyráběny bez kompromisu na maximální funkčnost. Kvalita produktů se díky každoročním inovacím zlepšuje a proto BigMax nabízí rozšířenou pětiletou záruku na jejich manuální golfové vozíky (registrace pro prodlouženou záruku zde). Golfové bagy a cestovní obaly BigMax jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a obsahují detaily, které zvyšují komfort jejich použití. Díky široké nabídce golfových bagů BigMax si vybere opravdu každý, v nabídce naleznete nejmenší cestovní bagy na záda i velké, prostorné vozíkové bagy pro zapálené golfisty.

Manuální golfové vozíky BigMax si již více než 20 let drží pozici předního výrobce golfových vozíků v Evropě. Díky vynikajícímu know-how a hlubokým znalostem trhu představuje BIG MAX nejúplnější a nejinovativnější řadu golfových vozíků na golfovém trhu.