Golfové bundy

Správná golfová bunda vám může zachránit důležité turnajové kolo. Golfovou bundu si můžete vybrat buď jako ochranu proti dešti i vodě s vyšším zateplením, nebo v lehké variantě jako ochranu proti dešti a větru. Lehkou golfovou bundu můžete mít v bagu a kdykoliv po ruce. Další možností jsou bundy na golf, které vás mají zahřát v chladném počasí, ty jsou nejčastěji vyrobené s fleecovými panely na místech, kde je potřeba teplo udržet.

Důležitým parametrem u golfových bund je i jejich strečovost, díky které se bude bunda přizpůsobovat vašemu pohybu a nebude vás omezovat v žádné fázi vašeho švihu.

Rychlé info Novinka
Peter Millar Rush Hooded Jacket, NavyPeter Millar Rush Hooded Jacket, Navy

Peter Millar Rush Hooded Jacket, Navy

Prodej skončil
6 990 Kč
Golfová bunda Peter Millar Rush Hooded Jacket kombinuje klasický vzhled s technickými vlastnostmi, což z ní činí ideální volbu na golfové…
Rychlé info
Golfová bunda J.Lindeberg Ash Light Packable Jacket JL NavyGolfová bunda J.Lindeberg Ash Light Packable Jacket JL Navy

J.Lindeberg Ash Light Packable Jacket JL Navy

Prodej skončil
3 690 Kč
Golfová bunda Ash Light Packable od značky J.Lindeberg je vyrobena z nejlehčího materiálu, který je voděodolný a větruodolný. Tato bunda…

Rádce

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Příprava na golfovou sezónu je klíčová pro každého golfistu, který si chce užívat hru bez nepříjemných překvapení a zároveň zase o trochu vylepšit své výkony. Správná kontrola a údržba vybavení mohou výrazně ovlivnit kvalitu hry. V tomto článku se podíváme na to, jaké kroky by měl golfista před zahájením sezóny podniknout, aby jeho vybavení bylo v optimálním stavu a nečekalo ho hned na jedničce před prvním letošním odpalem nějaké nečekané překvapení.