Callaway Apex DCB 21, ocelové shafty, pro muže

Kód: 47501
Akce Možnost otestovat Poslední kusy skladem
Značka: Callaway
29 340 Kč –20 %
Callaway Apex DCB 21, ocelové shafty, pro muže
29 340 Kč –20 % 23 472 Kč

Zvolte variantu

Callaway Apex DCB 21 jsou novým přírůstkem do rodiny APEX v nabídce Callaway. Jedná se o železa se sportovním vzhledem a vlastnostmi, které preferují sportovní hráči a promíjivostí, kterou nabízí železa pro rekreační hráče. APEX DCB jsou odpovědí na poptávku hráčů, kteří hrají dlouho a pravidelně a hra železy jim nedělá větší problémy, chtějí sportovně vypadající železa, ale zároveň promíjivost pro dny, kdy se jim nedaří trefovat míček úplně přesně.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: True Temper Elevate ETS 85 – Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 47501
29 340 Kč
23 472 Kč

Detailní popis produktu

Callaway Apex DCB 21 mají prémiový vzhled a ikonický pocit, který je pro celou řadu Apex charakteristický. Hlavy jsou kované z uhlíkové oceli, doplněné o patentovanou uretanovou tlumící vložku za impaktovou plochou pro absorbci vibrací a vylepšený zvuk. 

Hlavy Apex DCB obsahují wolframová závaží, která jsou umístěná u každé hole přesně do pozice, kde maximalizují stabilitu odpalů i mimo efektivní oblast. Díky tomu se můžete těšit na minimální rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenou a netrefenou ránou.

Progresivní design hlav umožnil zvýšit promíjivost u dlouhých želez pro snadné trefování a zároveň zlepšit kontrolu u krátkých a středních želez. Díky tomu se vám usnadní dlouhé odpaly a zároveň zlepší hra do greenu.

Apex DCB jsou prvními železy, kdy byla impaktová plocha vyvinuta pomocí umělé inteligence. Data pro vývoj nové impaktové plochy byla sesbírána na základě stovek hodin testování. Výsledkem je impaktová plocha, s různou tloušťkou na místech, kde se míček nejčastěji trefuje pro efektivní přenos energie rychlosti vašeho švihu do rychlosti míčku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Oblíbené modelové řady: Callaway Apex
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační
Držení: Pravé i Levé
Standardní shaft (Ocel): True Temper Elevate ETS 85 - Regular, Stiff
Standardní shaft (Grafit): UST Recoil Dart 65 gr - Senior, Regular, Stiff
Standardní grip: Golf Pride Z- Grip Soft

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.