Callaway Apex DCB 21, ocelové shafty, pro muže

Kód: 89914 89913 89916 89915 89918 89917 89920 89919 Zvolte variantu
Kolekce 2021
Značka: Callaway
29 340 Kč 34 230 Kč 29 340 Kč 34 230 Kč 29 340 Kč 34 230 Kč 29 340 Kč 34 230 Kč od 29 340 Kč
Předobjednávka Předobjednávka Předobjednávka Předobjednávka Předobjednávka Předobjednávka Předobjednávka Předobjednávka Zvolte variantu
Držení
Shaft
Složení sady
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Callaway Apex DCB 21 jsou novým přírůstkem do rodiny APEX v nabídce Callaway. Jedná se o železa se sportovním vzhledem a vlastnostmi, které preferují sportovní hráči a promíjivostí, kterou nabízí železa pro rekreační hráče. APEX DCB jsou odpovědí na poptávku hráčů, kteří hrají dlouho a pravidelně a hra železy jim nedělá větší problémy, chtějí sportovně vypadající železa, ale zároveň promíjivost pro dny, kdy se jim nedaří trefovat míček úplně přesně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Callaway Apex DCB 21 mají prémiový vzhled a ikonický pocit, který je pro celou řadu Apex charakteristický. Hlavy jsou kované z uhlíkové oceli, doplněné o patentovanou uretanovou tlumící vložku za impaktovou plochou pro absorbci vibrací a vylepšený zvuk. 

Hlavy Apex DCB obsahují wolframová závaží, která jsou umístěná u každé hole přesně do pozice, kde maximalizují stabilitu odpalů i mimo efektivní oblast. Díky tomu se můžete těšit na minimální rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenou a netrefenou ránou.

Progresivní design hlav umožnil zvýšit promíjivost u dlouhých želez pro snadné trefování a zároveň zlepšit kontrolu u krátkých a středních želez. Díky tomu se vám usnadní dlouhé odpaly a zároveň zlepší hra do greenu.

Apex DCB jsou prvními železy, kdy byla impaktová plocha vyvinuta pomocí umělé inteligence. Data pro vývoj nové impaktové plochy byla sesbírána na základě stovek hodin testování. Výsledkem je impaktová plocha, s různou tloušťkou na místech, kde se míček nejčastěji trefuje pro efektivní přenos energie rychlosti vašeho švihu do rychlosti míčku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Pokročilý rekreační
Držení: Pravé i Levé
Standardní shaft (Ocel): True Temper Elevate ETS 85 - Regular, Stiff
Standardní shaft (Grafit): UST Recoil Dart 65 gr - Senior, Regular, Stiff
Standardní grip: Golf Pride Z- Grip Soft

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: