Callaway Apex DCB 21, ocelové shafty, pro muže

Kód: 47501
Možnost otestovat Kolekce 2021
Značka: Callaway
29 340 Kč

Zvolte variantu

Callaway Apex DCB 21 jsou novým přírůstkem do rodiny APEX v nabídce Callaway. Jedná se o železa se sportovním vzhledem a vlastnostmi, které preferují sportovní hráči a promíjivostí, kterou nabízí železa pro rekreační hráče. APEX DCB jsou odpovědí na poptávku hráčů, kteří hrají dlouho a pravidelně a hra železy jim nedělá větší problémy, chtějí sportovně vypadající železa, ale zároveň promíjivost pro dny, kdy se jim nedaří trefovat míček úplně přesně.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: True Temper Elevate ETS 85 – Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW
Skladem (2 ks) | 47501
Můžeme doručit do: 3.8.2021
29 340 Kč

Detailní popis produktu

Callaway Apex DCB 21 mají prémiový vzhled a ikonický pocit, který je pro celou řadu Apex charakteristický. Hlavy jsou kované z uhlíkové oceli, doplněné o patentovanou uretanovou tlumící vložku za impaktovou plochou pro absorbci vibrací a vylepšený zvuk. 

Hlavy Apex DCB obsahují wolframová závaží, která jsou umístěná u každé hole přesně do pozice, kde maximalizují stabilitu odpalů i mimo efektivní oblast. Díky tomu se můžete těšit na minimální rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenou a netrefenou ránou.

Progresivní design hlav umožnil zvýšit promíjivost u dlouhých želez pro snadné trefování a zároveň zlepšit kontrolu u krátkých a středních želez. Díky tomu se vám usnadní dlouhé odpaly a zároveň zlepší hra do greenu.

Apex DCB jsou prvními železy, kdy byla impaktová plocha vyvinuta pomocí umělé inteligence. Data pro vývoj nové impaktové plochy byla sesbírána na základě stovek hodin testování. Výsledkem je impaktová plocha, s různou tloušťkou na místech, kde se míček nejčastěji trefuje pro efektivní přenos energie rychlosti vašeho švihu do rychlosti míčku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Pokročilý rekreační
Držení: Pravé i Levé
Standardní shaft (Ocel): True Temper Elevate ETS 85 - Regular, Stiff
Standardní shaft (Grafit): UST Recoil Dart 65 gr - Senior, Regular, Stiff
Standardní grip: Golf Pride Z- Grip Soft