Callaway Big Bertha Reva, hybrid pro ženy

Kód: 47190
Novinka Možnost otestovat
Značka: Callaway
6 790 Kč

Zvolte variantu

Callaway Big Bertha Reva jsou nové hybridy, kterými můžete nahradit svá dlouhá železa a vyplnit vzdálenostní mezery mezi nejdelším železem, které hrajete a fairwayovým dřevem. Vše bylo podřízeno vzdálenosti a maximální promíjivosti. Cela řada Reva byla vyvíjena společně s golfistkami všech výkonnostních kategorií, aby splňovala jejich očekávání.

Na základě zpětné vazby a zapracováním všech nejlepších technologií a materiálů, které má Callaway k dispozici vznikly golfové hole, které si zamilují golfistky, které chtějí hrát hlavně na hřišti bez dlouhých hodin trénování na rohožce.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Ladies, Loft: 27°
Skladem (1 ks) | 47190
Můžeme doručit do: 27.10.2021
6 790 Kč

Detailní popis produktu

Pří vývoji golfových holí Callaway Big Bertha Reva bylo zohledněno to nejdůležitější co golfistky od svého vybavení očekávají.

Těšit se můžete na vyšší trajektorii, pro snadné dosažení maximální carry vzdálenosti. Super lehké, stabilní shafty, díky kterým dokážete švihnout rychleji a předat míčku více energie. Díky tenké impaktové ploše bude energie převedena do maximální rychlosti míčku pro vzdálenost, na kterou jste doteď ani nepomyslela.

Hlava, shaft, grip i headcover jsou dokonale barevně sladěné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Pohlaví: Pro ženy
Typ hráče: Rekreační
Držení: Pravé i Levé
Standardní shaft: Callaway RCH Womens Woods 40g, 50g Class
Standardní grip: Lamkin Comfort ST Soft