Callaway Big Bertha Reva, sada želez pro ženy

Kód: 51176
Novinka
Značka: Callaway
23 940 Kč –20 %
Callaway Big Bertha Reva, sada želez pro ženy
23 940 Kč –20 % 19 152 Kč

Zvolte variantu

Callaway Big Bertha Reva jsou nová železa pro rekreační hráčky, které když najdou čas na golf, chtějí ho trávit na hřišti a né na rohožce. Hráčka modelu Big Bertha Reva preferuje hole s vysokou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystá se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací do jamky. Těšit se můžete na prémiový vzhled a propracované detaily. Měkký pocit při kontaktu s míčkem. Vyvážení pro vyšší trajektorii a delší carry vzdálenost. Největší promíjivost z Callaway želez. I nepřesně trefené odpaly vám poletí dále a přesněji. Železa jsou osazená grafitovým shaftem CALLAWAY RCH 40I s dámskou tvrdostí.

Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Ladies, Složení sady: 6,7,8,9,PW,SW
Skladem (1 ks) | 51176
Můžeme doručit do: 7.6.2023
23 940 Kč
19 152 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Dámské

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.