Callaway Chrome Soft X LS 22, bílé golfové míčky, 3 míčky

Kód: 53326
Novinka
Značka: Callaway
390 Kč
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele.

Nové Callaway Chrome Soft X LS (2022) nabízí menší spin a pronikavější trajektorii než model Chrome Soft X. Proti svému předchůzdci byla vylepšena kontrola a vyšší spin u krátkých přihrávek. Ze všech modelů Chrome Soft 2022 má model LS nejnižší let míčku u dlouhých ran z týčka nebo do greenu a pomůže hráčům, kteří trpí vysokým spinem i přes to, že mají hole sestavené na míru. Pokud nemají vaše rány z týčka žádný doběh a rány greenu vám přijdou příliž vysoké, dejte modelu LS šanci. Dostupné v bílé barvě a bílé barvě s mířením Triple Track.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiové modely Callaway Chrome Soft, Chrome Soft X nebo Chrome Soft X LS přináší to nejlepší co můžete z nabídky míčků Callaway dostat. Vyrobené v Callaway továrnách v USA, kde je díky přísným výstupním kontrolám zajištěna vysoká kvalita a stejný výkon u všech míčků, které rozbalíte z nového tuctu. 

Hlavní rozdíly mezi modely:


Callaway Chrome Soft: nejměkčí míček z modelové řady. Nejvíce spinu u krátke hry. Střední/nižší trajektorie. Největší promíjivost a vysoká rychlost.
Callaway Chrome Soft X: nízky spin u dlouhých ran. Střední/vyšší trajektorie. Vysoká rychlost míčku a slušná promíjivost. Měkký pocit při krátké hře.
Callaway Chrome Soft X LS: nejnižší spin ze všech modelů Chrome Soft u dlouhých ran. Nízká trajektorie. Slušná kontrola a spin při krátké hře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Bílá
Počet kusu v balení: 3 míčky

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.