Callaway Classic Beanie, Slate, White, zimní golfová čepice

Kód: 50095
Novinka
Značka: Callaway
790 Kč
Prodej skončil
Položka byla vyprodána…

Populární zimní kulich od značky Callaway. Zahřeje a ochrání před větrem při podzimních, zimních a jarních kolech golfu. Jedna velikost.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové zimní čepice
Pohlaví: Pánské
Položka byla vyprodána…

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.