Nevyhovující vánoční dárky u nás můžete v nepoužitém stavu vrátit do 31.1.2023.

Callaway Club House Travel, transportní bag do letadla

Kód: 51245
Novinka
Značka: Callaway
4 590 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Callaway Club House Travel je ideální společník na vaše golfové cesty. Díky jeho rozměrům do něho umístíte celou svou sadu ať už ve vozíkovém nebo stand bagu. Bag nabízí extra skladovací kapsu na boty nebo další golfové doplňky. Je vyrobený z velmi odolného materiálu s velkými zipy pro maximální životnost. Díky velkému vnitřnímu polstrování bude vaše golfová výbava v bezpečí po celou dobu transportu. Snadný transport po letišti a na resort zajistí tvrzené dno a nesmrtelná, pogumovaná kolečka pro maximální komfort.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • rozměr šířka 38 cm, hloubka 40 cm, výška 132 cm
  • barva černá
  • velké zipy po celém obvodu kapsy na hole
  • kapsa na boty
  • zajišťovací popruhy
  • vnitřní polstrování na hlavy holí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní golfové bagy
Barva: Černý

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.