Callaway Epic Max Fairway, pro muže

Kód: 48240
Akce
Značka: Callaway
8 190 Kč až –20 %
Callaway Epic Max Fairway, pro muže
8 190 Kč až –20 % od 6 552 Kč / ks

Zvolte variantu

S Callaway Epic Max dřevy přichází nová éra rychlosti a promíjivosti, která je navržena tak, aby vedla k zásadnímu posunu v kategorii fairwayových dřev. S Epic Max Fairway Woods bude vaše švihová rychlost ještě rychlejší, vzdálenost bude delší a zasahování cílů přesnější. Callaway Epic Max nastavují novou laťku technologií pro rychlost míče, zabudovaných do větší hlavy s maximální promíjivostí.

Detailní informace

Loft: 15°, Držení: Pravé, Shaft: Project X Smoke IM10 70 – Stiff
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 49620
8 190 Kč / ks
Loft: 18°, Držení: Pravé, Shaft: Project X Smoke IM10 60 – Regular
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 49619
8 190 Kč / ks
Loft: 18°, Držení: Pravé, Shaft: Project X Cypher 50 – Regular
Skladem (1 ks) | 48240
Můžeme doručit do: 12.12.2023
8 190 Kč
6 552 Kč / ks

Detailní popis produktu

Vzletový úhel: vyšší | Spin: střední/vyšší | Vyvážení: draw

Vysoká rychlost míčku

Při použití umělé inteligence byla kompletně přepracovaná první generace technologie Jailbreak, která rozšiřuje efektivní oblast impaktové plochy pro maximální rychlost míčku i při nepřesně zasažených odpalech. Díky nové, pevnější konstrukci hlavy bylo možné použít novou impaktovou plochu, která pruží víc než kdy před tím. Výsledkem je výjimečná rychlost míčku napříč celou úderovou plochou.

Vyvážení pro nižší a rychlejší trajektorii

Těžiště na patce, přiblížené za impaktovou plochu generuje nižší, pronikavější trajektorii při zachování dostatku spinu pro ideální letové vlastnosti a kontrolu.

Větší hlava pro maximální promíjivost

V porovnání s modelem Epic Speed má verze Max větší hlavu a impaktovou plochu. Díky tomu mají větší promíjivost a snadnější trefování ideální pozice na úderové ploše pro lehčí zvedání míčku do vzduchu. Vyvážení do draw dokáže pomoci vykouzlit skvělý tvar rány pro maximální vzdálenost a eliminovat nežádoucí šlajz.

Nastavitelné vyvážení pro představovanou výšku ran

Dalším rozdílem proti modelu Epic Speed je možnost přesunovat závaží na patce. V hlavě jsou zabudovaná dvě závaží 2gr a 14gr, které je možné vyjmout a přehodit podle aktuální preference. Pro vyšší rány a maximální promíjivost umístěte 14gr závaží do zadního slotu a 2gr závaží do předního. Pro nižší trajektorii a nižší spin umístěte 14gr závaží do předního slotu a 2gr závaží do zadního. Díky tomu si můžete fairwayové dřevo Epic Max vytunit podle toho jestli ho používáte více na rány do greenu nebo z týčka, nebo pro maximalizaci vaší vzdálenosti zvýšením/snížením spinu míčku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.