Callaway Epic Speed Driver, pro muže

Kód: 48280
Možnost otestovat Kolekce 2021
Značka: Callaway
13 990 Kč

Zvolte variantu

Callaway Epic Speed Driver byl stvořen pro maximální rychlost. Při výrobě bylo vše podřízeno nejefektivnějšímu přenosu energie z vašeho švihu do míčku. Díky tomu budou vaše odpaly delší a přesnější aniž byste museli svůj švih zrychlovat. Nové materiály a technologie, společně s umělou inteligencí vytvořily hůl, která bude v kategorii pro pokročilé rekreační a sportovní hráče jen těžko hledat konkurenta.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Project X Smoke IM10 50 – Regular, Loft: 10,5°
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 48280
13 990 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Project X Smoke IM10 50 – Stiff, Loft: 9°
Skladem (1 ks) | 48192
Můžeme doručit do: 10.12.2021
13 990 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Mitsubishi MMT Wood 60 – Stiff, Loft: 9°
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 48191
13 990 Kč

Detailní popis produktu

Nesrovnatelná rychlost míče

Nová technologie Jailbrake A.I. Speed Frame zvyšuje stabilitu a podporu impaktové plochy pro rovnější odpaly, kdekoliv na impaktové ploše. Těšit se můžete na minimální vzdálenostní rozdíly mezi trefenými a netrefenými odpaly.

Větší rychlost míče na celé ploše impaktové plochy

Nový tvar impaktové plochy, vyrobené z titanu, zajišťuje ideální spin a maximální trampolínový efekt pro delší odpaly z týčka. Různá tloušťka impaktové plochy zvětšuje efektivní oblast pro trefování. Vaše odpaly budou stabilnější a delší i když zrovna nebudete mít svůj den.

Nový aerodynamický vzhled

Nová aerodynamika hlavy pro minimální odpor vzduchu při švihu. Při hře driverem hraje každý stupeň roli. Nový tvar hlavy byl přizpůsoben proudění vzduchu kolem hlavy pro maximální stabilitu a minimální odchylky při kontaktu s míčkem.

Vysoká promíjivost díky kombinaci titanu a karbonu

Hlava driverů Callaway Epic 21 je vyrobená z titanu s použitím karbonu. Zatím největší podíl karbonu na hlavě driveru v historii Callaway umožnil zvětšit promíjivost a ušetřenou hmotnost přesunou do efektivnějších oblastí v hlavě pro maximální výkon.

Charakteristika modelů Callaway Epic 21

  • Callaway Epic Speed - střední trajektorie a hodnoty spinu. Vyvážení na lehké draw. Vyšší promíjivost.
  • Callaway Epic Max - vyšší trajektorie, střední hodnoty spinu. Standardní vyvážení na lehké draw s možností měnit tvar ran (Neutral, Fade, Draw) díky 17gr závaží v zadní části hlavy. Maximální promíjivost. 
  • Callaway Epic Max LS - Nízká trajektorie a nízký spin. Neutrální vyvážení s možností měnit tvar ran (Neutral, Fade, Draw) díky 13gr závaží v zadní části hlavy. Vyšší promíjivost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Oblíbené modelové řady: Callaway Epic 21
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Sportovní