Callaway ERC Soft Triple Track 21, bílé golfové míčky | 3 golfové míčky

Kód: 47318
Kolekce 2021
Značka: Callaway
295 Kč
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2021

Nové golfové míčky Callaway ERC Soft jsou nejdelší golfové míčky výrobce, které si zachovávají měkký pocit. Díky inovativnímu hybridnímu povrchu PARALOID se podařilo docílit kombinace vysoké trajektorie, nízkého spinu, měkkého pocitu, odolnosti a skvělé kontroly kolem Greenu. Tyto 3pláštové míčky Vám díky unikátnímu mířícímu systému Triple Track pomohou proměnit více patů.

Dostupné v bílé a žluté barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Maximální Rychlost a Celkový Výkon od Týčka na Green
  Vysoko energické jádro je navrženo tak, aby zvyšovalo rychlost míče a vzdálenost pro všechny hole v bagu. Jádro pracuje v souladu s Vysoko Rychlostním pláštěm na zvýšení odolnosti a rychlosti.
 • Výjimečná Kontrola, Spin v Kombinace se Vzdáleností a Měkký Pocit
  Díky novému hybridnímu plášti s inovativní technologií PARALOID se podařilo vytvořit všestrannou multi materiálovou konstrukci. Tím bylo dosaženo unikátní kombinace maximální vzdálenosti, měkkého pocitu, odolnosti a skvělé kontroly při hře do greenu.
 • Pokročilé Míření Díky Technologii Triple Track
  Triple Track je unikátní systém míření pomocí třech linek využívající princnipu Vernierovi vizuální ostrosti ke zlepšení míření oproti klasickému systému jedné linky.
 • Zvýšená Rychlost Míče a Kontrola
  Vysokorychlostní plášť vytváří efektivnější přenos energie mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení rychlosti, zároveň však poskytuje více spinu při hře do greenu.