Callaway ERC Soft Triple Track 21, bílé golfové míčky, 3 míčky | 3 golfové míčky

Kód: 47318
Značka: Callaway
295 Kč / ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Nové golfové míčky Callaway ERC Soft jsou nejdelší golfové míčky výrobce, které si zachovávají měkký pocit. Díky inovativnímu hybridnímu povrchu PARALOID se podařilo docílit kombinace vysoké trajektorie, nízkého spinu, měkkého pocitu, odolnosti a skvělé kontroly kolem Greenu. Tyto 3pláštové míčky Vám díky unikátnímu mířícímu systému Triple Track pomohou proměnit více patů.

Dostupné v bílé a žluté barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Maximální Rychlost a Celkový Výkon od Týčka na Green
  Vysoko energické jádro je navrženo tak, aby zvyšovalo rychlost míče a vzdálenost pro všechny hole v bagu. Jádro pracuje v souladu s Vysoko Rychlostním pláštěm na zvýšení odolnosti a rychlosti.
 • Výjimečná Kontrola, Spin v Kombinace se Vzdáleností a Měkký Pocit
  Díky novému hybridnímu plášti s inovativní technologií PARALOID se podařilo vytvořit všestrannou multi materiálovou konstrukci. Tím bylo dosaženo unikátní kombinace maximální vzdálenosti, měkkého pocitu, odolnosti a skvělé kontroly při hře do greenu.
 • Pokročilé Míření Díky Technologii Triple Track
  Triple Track je unikátní systém míření pomocí třech linek využívající princnipu Vernierovi vizuální ostrosti ke zlepšení míření oproti klasickému systému jedné linky.
 • Zvýšená Rychlost Míče a Kontrola
  Vysokorychlostní plášť vytváří efektivnější přenos energie mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení rychlosti, zároveň však poskytuje více spinu při hře do greenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Bílá
Počet kusu v balení: 3 míčky
Barva: Bílá
Počet kusů v balení: 3 míčky

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.