Callaway Fairway 14, Black, Camo, golfový bag

Kód: 51264
Novinka
Značka: Callaway
7 290 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
14.6.2023

Nový Callaway Fairway 14 golfový bag na záda v sobě kombinuje velikost a prostor vozíkového bagu s mobilitou bagu na záda. Díky dvěma ramenním popruhům a nízké váze s ním komfortně obejdete hřiště s holemi na zádech, ale díky tvarovanému dnu ho snadno umístíte na vozík aniž by se bag přetáčel. 14 přihrádek na hole. 7 kapes včetně magnetické kapsy na laser. Váha 2,7 Kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 14ti místný vrchní divider na hole s madlem pro snadné přenášení
  • 7 kapes včetně nepromokavé kapsy na cennosti a magnetické kapsy na laser
  • dva polstrované ramenní popruhy a ventilovaná bederní opěrka
  • vystřelovací nožičky s anti skluzovými koncovkami
  • tvrzené dno, díky kterému umístíte bag na jakýkoliv vozík aniž by se přetáčel
  • externí místo na deštník a klip na připnutí příslušenství
  • vrchní kryt na hlavy holí proti dešti
  • váha 2,7 Kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové bagy na záda
Barva: Černý, Camo

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.