Callaway Fitting Centrum

Značka Callaway je v golfových holích jedním z hlavních lídrů inovací.

S každým novým modelem představí nové technologie, které mají usnadnit hru všem golfistům bez rozdílu výkonnosti. V našem pražském fitting centru Callaway můžete vyzkoušet téměř kompletní nabídku novinek golfových holí Callaway. Nad rámec hlav a shaftů, které jsou dostupné v "předvybraných" fittingových setech od výrobce, dokupujeme další hlavy a shafty, abychom dokázali garantovat výběr správné konfigurace jak pro rekreační, pokročilé rekreační, sportovní i výkonnostní hráče.

Aktuálně můžete v našem pražském fitting centru Callaway vyzkoušet golfové hole

Golfové drivery Callaway Epic MaxCallaway Epic SpeedCallaway Epic Max LSCallaway Mavrik, Callaway Mavrik MaxCallaway Mavrik SubZeroCallaway Big Berta B21, Callaway Big Bertha Reva pro ženy

Golfová dřeva Callaway Epic Max, Callaway Epic Speed, Callaway Mavrik, Callaway Mavrik MaxCallaway Mavrik SubZeroCallaway Big Berta B21, Callaway Big Bertha Reva pro ženy

Golfová železa Callaway Mavrik MaxCallaway MavrikCallaway Mavrik Pro, Callaway Apex 21, Callaway Apex DCB 21, Callaway Apex Pro 21, Callaway Big Bertha B21, Callaway Big Bertha Reva pro ženy.

K dispozici je široká nabídka shaftů od nejlehčích grafitových, vhodných pro dámy a juniory, přes lehké a středně těžké ocelové až po těžké ocelové Tour shafty. Vyzkoušet je možné i shafty s různou délkou, třeba o 0,5" zkrácené, nebo o 1" prodloužené.

Objednejte se na fitting nových golfových holí Callaway na praha@citygolf.cz nebo 723 348 464