Callaway Hyper Dry 15, Black, Charcoal, Red

Kód: 43112
Značka: Callaway
7 990 Kč
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele.
Položka byla vyprodána…

Callaway Hyper Dry 15 je prémiový vozíkový bag do deště od Callaway. Pokud hledáte prostorný bag pro vše co při golfu můžete potřebovat, je tento bag přesně to pravé. Bag je 100% nepromokavý včetně nepromokavých kapes. Do devíti prostorných a snadno přístupných kapes umístíte dostatek míčků, dálkoměr, pití, i oblečení při náhlé změně teploty. Bag má 15 vrchních přihrádek na hole a váhu pouhých 1,9 Kg. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Prémiový, nepromokavý bag v nabídce Callaway
  • 15ti mistný vrchní divider včetně odděleného místa pro putter
  • o 50% lepší odolnost proti dešti než jeho předchůdce
  • pogumované zipy jako ochrana kapes před vniknutím vody
  • devět prostorných a snadno přístupných kapes včetně chladící kapsy na nápoje
  • ramenní popruh pro snadné přenášení
  • váha pouhých 1,9 kg
  • tvrdé dno, tvarované tak aby se bag dal uchytit na jakýkoliv golfový vozík

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové bagy na vozík
Nepromokavý: Ano
Počet kapes: 9
? Počet přihrádek: 15
Barva: Černý, Šedý, Červený
Položka byla vyprodána…

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.