Callaway Mavrik Hybrid, pro muže

Kód: 48187
Akce
Značka: Callaway
5 990 Kč –20 %
Callaway Mavrik Hybrid, pro muže
5 990 Kč –20 % 4 792 Kč / ks

Zvolte variantu

Callaway Mavrik Hybrid je ideální náhradou za dlouhá železa pro pokročilé rekreační hráče, kterým pomůže se prodloužit. Hlava je vyvážená mírně do draw pro středně vysokou trajektorii s menším doběhem pro dosažení ideálního tvaru rány. Díky nové impaktové ploše se můžete těšit na vyšší rychlost míče aniž byste zrychlovali svůj švih. Vysoká promíjivost zajistí dlouhé a přesné rány i při odpalech mimo efektivní oblast na impaktové ploše.

Detailní informace

Loft: č. 3, Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Stiff
Skladem (1 ks) | 48187
Můžeme doručit do: 11.12.2023
5 990 Kč
4 792 Kč / ks

Detailní popis produktu

Callaway Mavrik je osazený lehkým grafitovým shaftem Project X Catalyst s tvrdostmi Light (Senior) 55gr., Regular 65gr. a Stiff 75gr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.