Callaway Mavrik Max Driver, pro muže

Kód: 46696
Akce Podzimní výprodej
Značka: Callaway
11 890 Kč –20 %
Callaway Mavrik Max Driver, pro muže
11 890 Kč –20 % 9 512 Kč

Zvolte variantu

Callaway Mavrik Max driver je nejsnadnější holí pro hru z týčka v nabídce Callaway. Díky měnitelným závažím můžete driver nastavit buď na maximální promíjivost nebo na "draw" pro eliminaci šlajzu. Pokud hledáte driver s vysokou promíjivostí, zaměřte svou pozornost na Callaway Mavrik Max.

Statisíce sesbíraných dat o odpalech z týčka byly pomocí počítačů zpracovány a vznikla nová impaktová plocha, která maximalizuje rychlost míčku i v oblastech mimo střed hlavy. Flash Face společně s technologií Jail Break nabízí hráčům všech výkonnostních kategorií skvělou stabilitu a vzdálenost pro co nejvíce zasažených fairwayí. Impozantní je i nabídka exkluzivních shaftů bez příplatku.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Mamiya Helium Black 40 – Senior, Loft: 12°
Skladem (1 ks) | 46696
Můžeme doručit do: 30.11.2022
11 890 Kč
9 512 Kč

Detailní popis produktu

Ani ten nejlepší popis nenahradí vlastní zkušenost. Callaway Mavrik Max Driver máme na vyzkoušení v pražském fitting centru, tak proč si ho před koupí nezkusit? Driver nekupujete na sezónu a proto se vyplatí ho mít se správným shaftem a nastavením hlavy!

Dostupné hlavy

  • Pravé držení - 9° (Nastavitelný loft 8°-11°)
  • Pravé držení - 10,5° (Nastavitelný loft 9,5°-12,5°)
  • Pravé držení - 12° (Nastavitelný loft 11°-14°)
  • Levé držení - 9° (Nastavitelný loft 8°-11°)
  • Levé držení - 10,5° (Nastavitelný loft 9,5°-12,5°)
  • Levé držení - 12° (Nastavitelný loft 11°-14°) - pouze zakázková výroba.

Standardní shafty bez příplatku

  • Project X EvenFlow Riptide 50 Graphite (Senior, Regular, Stiff)
  • Project X EvenFlow Riptide 60 Graphite(Senior, Regular, Stiff, X-Stiff)
  • UST Mamiya Helium Black 4 Graphite (Senior, Regular)

Driver je už v základu osazený velmi populárním gripem Golf Pride Tour Velvet Align Grey. (Stadardní příplatek 490 Kč)

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Oblíbené modelové řady: Callaway Mavrik
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Rekreační

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.