Callaway Org 14, Olive, Camo, golfový bag

Kód: 51269
Akce Poslední kusy skladem
Značka: Callaway
7 290 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
11.4.2023

Nový Callaway Org 14 je vozíkový golfový bag, u kterého bylo vše podřízeno prostoru, organizaci a snadné přístupnosti. Nový tvar vrchního divideru umožňuje snadnější přístup k holím, když je bag na vozíku. Hole můžete mít rozdělené do 14 přihrádek a všechny své věci v deseti snadno přístupných kapsách. Váha pouze 2,7 Kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 14ti místný vrchní divider, který je nakloněný pro snadný přístup k holím, když je bag na vozíku
  • 10 prostorných a snadno přístupných kapes včetně kapsy na cennosti, velkých kapes na oblečení, kapes na míčky a příslušenství a kapsy na laser
  • tvrzené, stabilní dno pro ideální umístění na jakýkoliv vozík
  • ramenní popruh pro snadné přenášení
  • vrchní kryt na hlavy holí proti dešti
  • externí místo na deštník a klip na připnutí ručníku a dalšího příslušenství
  • váha 2,7 Kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové bagy
Barva: Zelený, Camo

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.