Callaway Org 14 HD, Charcoal, Silver, Pink, golfový bag

Kód: 51273
Značka: Callaway
9 190 Kč
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele.
Položka byla vyprodána…

Callaway Org 14 HD je nepromokavý golfový bag na vozík, který ochrání vaše vybavení i v tom největším dešti. Nepromokavý materiál, pogumované švy a nepromokavé zipy nekompomisně zabrání vniknutí vody. Org 14 HD je top vozíkový bag, který nabídne vše i pro nejnáročnější hráče a hráčky. 14ti místný vrchní divider se sklonem pro snadné vyndávání holí když je bag na vozíku. 7 prostorných a snadno přístupných kapes. Váha pouhých 2,5 Kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 14ti místný divider se sklonem pro snadné vyndávání holí
  • 7 prostorných a snadno dostupných kapes včetně kapsy na laser, na příslušenství, chladících kapes na nápoje i dvou velkých kapes na oblečení
  • ochrana před deštěm s vodním sloupcem 10K+. Nepromokavý materiál, pogumované zipy a švy
  • tvarované dno pro snadné umístění na jakýkoliv manuální i elektrický vozík.
  • ramenní popruh a dvě vrchní madla pro snadné přenášení
  • externí místo na deštník a klip pro připnutí ručníku a příslušenství
  • Vrchní kryt na hlavy holí proti dešti
  • váha pouhých 2,5 Kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové bagy na vozík
Barva: Šedý, Růžový
Položka byla vyprodána…

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.