Callaway Reva Rose Gold, 11ks, golfový set pro ženy

Kód: 51178
Novinka
Značka: Callaway
29 990 Kč / ks
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele.
Položka byla vyprodána…

Callaway Reva je prémiový golfový set pro ženy, se kterým se můžete pustit do plného tréninku a vyhrávat golfové turnaje. Nekompromisní výkon všech holí v setu vám nejen pomůže překonat vaše začátky, ale díky posledním technologiím budete mít kvalitní výbavu pro maximální zlepšení hry. Při vývoji těchto dámských golfových holí bylo vše podřízeno dámskému švihu a proto i složení sady odpovídá holím, které ženy při své hře nejčastěji používají.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfová sada Callaway Reva 11Ks obsahuje:

  • driver 12,5 stupnů
  • fairwayová dřeva č. 3 a 5
  • hybridy č. 5 a 6
  • železa č. 7, 8, 9
  • wedge PW a SW
  • putter
  • vozíkový bag.

Všechny hole v sadě vynikají vysokou promíjivostí a snadnou hratelností. Driver a dřeva jsou vyvážená pro vyšší trajektorii a maximální carry vzdálenost. Železa a wedge s nízkým těžištěm usnadňují dostat míček do vzduchu pro ideální trajektorii a kontrolu při dopadu na green.

Hole jsou osazené lehkým, dámským grafitovým shaftem a příjemným, měkkým gripem s dámskou tloušťkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové sety pro začátečníky
Pohlaví: Dámské
Položka byla vyprodána…

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.