Callaway Rogue ST Max, golfová železa pro muže

Kód: 51181
Akce Poslední kusy skladem
Značka: Callaway
od 21 540 Kč –20 %
Callaway Rogue ST Max, golfová železa pro muže
od 21 540 Kč –20 % od 17 232 Kč

Zvolte variantu

Železa Callaway Rogue ST Max jsou vhodné pro rekreační hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trenují. Preferují hole s vysokovou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystají se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací do jamky.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Ocelový - Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW,AW
Na objednávku | 53750
Můžeme doručit do: 14.6.2023
25 130 Kč
20 104 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW,AW
Na objednávku | 53752
Můžeme doručit do: 14.6.2023
27 230 Kč
21 784 Kč
Držení: Levé, Shaft: Ocelový - Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW
Na objednávku | 51181
Můžeme doručit do: 14.6.2023
21 540 Kč
17 232 Kč

Detailní popis produktu

Vyšší rychlost míče díky zcela novému materiálu High Strength 450 A.I.
Jako první v oboru jsme zkombinovali vysokopevnostní ocel 450 s naší nejvyspělejší impaktovou plochou Flash Face Cup. To přináší vyšší rychlost míče a lepší konzistenci rychlosti míče.

Nová optimalizace impaktové plochy pro vyšší rychlost, ideální vzletový úhel a spin míčku.
Pomocí nejvyspělejší technologie a umělé inteligence vznikly jedinečné hlavy, pro maximální konzistenci a optimální spin u každého železa v sadě. Vyšší vzletový úhel a zvětšená oblast pro efektivní zasahování míčku umožňuje skvělou kontrolu dopadu míčku na green. Díky tomu najdete svůj míček vždy jen několik stop od dopadu.

Nové vyvážení pomocí wolframových závaží pro ideální vzletový úhel.
62gr wolframová závaží s vysokou hustotou nabízí lepší odpaly po ideální trajektorii a maximalizují rychlost míčku i u odpalů mimo efektivní oblast.

Patentované uretanové mikrokuličky pro čistý pocit.
Naše patentované uretanové mikrokuličky, které tlumí vibrace při kontaktu s míčkem, jsou nyní umístěné výše (až do 6. drážky), aby zároveň zlepšily zvuk a dodaly čistý pocit při zachování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Držení: Pravé i Levé
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační
Dostupné hlavy: 4,5,6,7,8,9,PW,AW,GW,SW
Grafitový shaft: PROJECT X CYPHER 50 GRAPHITE
Ocelový shaft: TRUE TEMPER ELEVATE 85 MPH STEEL
Ocelový shaft (pro rychlejší švih): TRUE TEMPER ELEVATE 95 MPH STEEL
Promíjivost: Vysoká
Trajektorie: Vyšší

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.