Callaway Rogue ST Max LS, golfový driver pro muže

Kód: 51152
Novinka
Značka: Callaway
13 990 Kč

Zvolte variantu

Callaway Rogue ST Max LS Driver vychází z modelu Rogue ST Max s tím rozdílem, že je vyvážený pro nižší pronikavější trajektorii a nižší spin, které budou vyhovovat hráčům s vyšší švihovou rychlostí. Těšit se také můžete na neutrální vyvážení a tvar hlavy pro velmi snadné tvarování ran s precizní odezvou.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Tensei AV White 65, Stiff, Loft: 9°
Předobjednávka | 51152
13 990 Kč

Detailní popis produktu

Callaway Rogue ST Max LS bude ideálním driverem pro hráče, který pravidelně hraje a pravidelně trénuje. Sportovní hráč si driver nevybírá primárně podle vysoké promíjivosti, ale podle pocitu a možnosti nastavení ideálně pro jeho švih. Často trefuje sweetspot a ví jak tvarovat rány. Má vysoké procento zasažených fairwayí a dokáže si připravovat ideální pozici na další ránu.

Sportovní vzhled Callaway Rogue ST Max LS je dán vyšší a užší impaktovou plochou. Hlava je kompaktnější a těžiště umístěné blíže středu hlavy pro nižší, pronikavou trajektorii. I přes sportovní vzhled má Callaway Rogue ST Max LS slušnou promíjivost, kterou uvítají hráči bez rozdílu výkonnosti.

Nastavitelný loft driveru je celkem užitečná věc, pokud potřebujete doladit vaši trajektorii. Loft si můžete zvýšit pro vyšší trajektorii a spin, nebo naopak snížit pro nižší trajektorii a nižší spin. Vše co můžete potřebovat abyste ze svých ran z týčka vymáčkli i ten poslední metr.

Low spin vyvážení. Hlava Callaway Rogue ST Max LS je vyvážena co nejvíce středu hlavy aby generovala méně spinu, než ostatní drivery z modelové řady Callaway Rogue ST.

Snadné tvarování ran. Díky neutrálnímu vyvážení a designu impaktové plochy je tvarování ran s driverem Callaway Rogue ST Max LS jednodušší než u jiných modelů.

Fitting Callaway Rogue ST Max LS. I kdyby byla hlava Callaway Rogue ST Max LS sebelepší a dokonalejší, tak nebude fungovat s vaším švihem pokud si ho vyberete na špatném shaftů. Správný shaft je klíčový pro optimální parametry vašich ran z týčka. Callaway Rogue ST Max LS můžete zakoupit buď ve standardní variantě s grafitovým shaftem Tensei AV White 65, který generuje nízkou trajektorii a nízký spin, nebo si ho můžete vyzkoušet v našem testovacím centru v kombinaci s dalšími shafty a získat driver přesně pro váš švih a preferenci.

Vyzkoušejte Callaway Rogue ST Max v našem fitting centru a my vám doporučíme ideální nastavení hlavy a optimální shaft pro váš švih.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Držení: Pravé i Levé
Oblíbené modelové řady: Callaway Rogue ST
Typ hráče: Sportovní
Dostupné hlavy: 9°, 10,5°
Grafitový shaft: MITSUBISHI NEW TENSEI AV WHITE 65 GRAPHITE
Promíjivost: Vysoká
Spin: Nízký
Standardní délka shaftu: 45,75"
Trajektorie: Nízká
Vyvážení: Neutrální

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.