Callaway Rogue ST Max OS, golfový hybrid pro muže

Kód: 51165
Novinka
Značka: Callaway
6 690 Kč

Zvolte variantu

Callaway Rogue ST MAX OS je nový model hybridu s oversize hlavou pro maximální promíjivost a hratelnost. Model Rogue ST Max OS obsahuje nejširší nabídku loftů od 19° až do 33°. Dost na to abyste dokázali novým hybridem nahradit dlouhá i střední železa, která už nedokážete efektivně trefovat. Callaway Rogue ST Max OS je golfový hybrid pro rekreační a pokročilé rekreační hráče, kteří ho nejčastěji použijí pro hru do greenu a jako záchrannou hůl. Díky vysoké promíjivosti a vyvážení pro vyšší trajektorii budete míček zasahovat přesněji bez větší ztráty vzdálenosti u netrefených odpalů a dosahovat ideální výšky ran, snadněji než dlouhými železy. Ideální kombinace pro přípravu lepších pozic na skórování.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Project X Cypher Black 50, Regular, Loft: 24°
Předobjednávka | 51165
6 690 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Tensei AV Blue 65, Regular, Loft: 21°
Předobjednávka | 51166
6 690 Kč

Detailní popis produktu

Rychlost a stability s technologií Jailbreak. Nový systém Jailbreak navržený umělou inteligencí byl zcela přepracován, aby podporoval vyšší rychlost míčku a větší stabilitu u nepřesně trefených odpalů. Dvě výztuhy Jailbreak jsou rozmístěné do rohů za impaktovou plochou, kde poskytují dostatečnou oporu a zároveň umožňují větší flexi pro vyšší rychlost míčku.

Optimální vzletový úhel a vyšší rychlost. 24gr wolframové závaží umožnilo posunout těžiště do efektivnější oblasti pro ideální trajektorii a poměr mezi carry a celkovou vzdáleností.

Větší offset a vyvážení pro draw. Pokud je vaše nejčastější chyba zahraný šlajz nebo malá konzistence, model Rogue ST Max OS je pro vás tím pravým řešením. Mírně zavřená hlava a těžiště u patky vám pomůže snadněji dosahovat ideální trajektorie a větší vzdálenosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Oblíbené modelové řady: Callaway Rogue ST
Typ hráče: Rekreační
Levé držení: 19°, 21°, 24°
Pravé držení: 19°, 21°, 24°, 27°, 30°, 33°
Promíjivost: Maximální
Spin: Střední
Trajektorie: Vysoká
Velikost hlavy: Oversize
Vyvážení: Draw

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.