Callaway Rogue ST Pro, golfová železa pro muže

Kód: 53749
Akce Poslední kusy skladem
Značka: Callaway
27 930 Kč –20 %
Callaway Rogue ST Pro, golfová železa pro muže
27 930 Kč –20 % 22 344 Kč

Zvolte variantu

Callaway Rogue ST Pro jsou vhodné pro pokročilé rekreační hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovním vzhledem. Nemají ambice hrát výkonnostní golf, ale když se daří mají vysoké procento zasažených greenu v regulaci.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Ocelový - Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW,AW
Na objednávku | 53749
Můžeme doručit do: 20.6.2023
27 930 Kč
22 344 Kč

Detailní popis produktu

Kompaktní tvar pro snadnější tvarování ran. Železa Rogue ST Pro jsou navrženy s použitím konstrukce s dutým tělem, aby poskytovaly vzhled a pocit jako železa pro sportovní hráč, se vzdáleností a promíjivostí želez pro rekreační hráče.

Vyšší rychlost míče díky zcela novému materiálu High Strength 450 A.I. Jako první v oboru jsme zkombinovali vysokopevnostní ocel 450 s naší nejvyspělejší impaktovou plochou Flash Face Cup. To přináší vyšší rychlost míče a lepší konzistenci rychlosti míče.

Nová optimalizace impaktové plochy pro vyšší rychlost, ideální vzletový úhel a spin míčku. Pomocí nejvyspělejší technologie a umělé inteligence vznikly jedinečné hlavy, pro maximální konzistenci a optimální spin u každého železa v sadě. Vyšší vzletový úhel a zvětšená oblast pro efektivní zasahování míčku umožňuje skvělou kontrolu dopadu míčku na green. Díky tomu najdete svůj míček vždy jen několik stop od dopadu.

Nové vyvážení pomocí wolframových závaží pro ideální vzletový úhel. 48gr wolframová závaží s vysokou hustotou nabízí lepší odpaly po ideální trajektorii a maximalizují rychlost míčku i u odpalů mimo efektivní oblast.

Patentované uretanové mikrokuličky pro čistý pocit. Naše patentované uretanové mikrokuličky, které tlumí vibrace při kontaktu s míčkem, jsou nyní umístěné výše (až do 6. drážky), aby zároveň zlepšily zvuk a dodaly čistý pocit při zachování.

Vyzkoušejte Callaway Rogue ST Pro v našem fitting centru a my vám doporučíme optimální shaft pro váš švih.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Držení: Pravé i Levé
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační
Dostupné hlavy: 3,4,5,6,7,8,9,PW,AW
Ocelový shaft: PROJECT X TOUR FLIGHTED 105 STEEL
Promíjivost: Střední
Trajektorie: Střední

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.