Callaway Solaire 11ks, golfový set pro ženy

Kód: 48181
Značka: Callaway
19 990 Kč

Zvolte variantu

Callaway Solaire je kompletní sada pro začínající nebo mírně pokročilé golfistky. Všechny hole v tomto setu jsou vyrobené s jediným cílem, co nejvíce usnadnit hru golfistkám, které se nechtějí trápit hodinami tréninku na rohožce. Maximální promíjivost a lehké shafty vám zajistí snadné zasahování míčku a ideální výsledky. Jak hole a headcovery, tak i bag k sobě dokonale ladí.

Detailní informace

Držení: Pravé
Skladem (>3 ks) | 48181
Můžeme doručit do: 29.3.2023
19 990 Kč

Detailní popis produktu

Složení sady: Driver, dřevo č. 3, hybridy č. 5 a 6, železa 7,8,9, pitching a sand wedge, putter, vozíkový bag a čtyři headcovery. Hole jsou osazené grafitovými shafty s dámskou tvrdostí a měkkými gripy s dámskou tloušťkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové sety pro začátečníky
Pohlaví: Dámské
Typ hráče: Rekreační

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.