Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Callaway SuperSoft 21, žluté, 3 míčky | 3 golfové míčky

Kód: 47309
Značka: Callaway
195 Kč
Prodej skončil

Callaway Supersoft se stal jedním z nejoblíbenějších míčů mezi amatéry za poslední roky. Nyní je díky kombinaci měkkého jádra, nové technologie pláště a zdokonalení letových vlastností ještě lepší. Míče jsou nabízeny ve velkém množství barev: klasické bílé, žluté, matné červené, matné oranžové, matné růžové a matné zelené. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Výjimečná Vzdálenost, Spin, Měkký Pocit a Kontrola
    Díky novému hybridnímu plášti s inovativní technologií PARALOID se podařilo vytvořit všestrannou multi materiálovou konstrukci. Tím bylo dosaženo unikátní kombinace maximální vzdálenosti, měkkého pocitu, odolnosti a skvělé kontroly při hře do greenu.
  • Vysoká Trajektorie a Méně Spinu
  • Měkké kompresní jádro maximalizuje přenos energie ve prospěch vysoké rychlosti a zároveň dodává vysoký vzletový úhel a nízky spin u delších holí pro delší vzdálenost.
  • Maximální Konzistence a Optimalizovaná Trajektorie
    Šestiúhelníková aerodynamika dimplů je optimalizována pro snížení odporu a zvýšení vztlaku pro delší carry vzdálenost a vyšší trajektorii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Žlutá
Počet kusu v balení: 3 míčky
Barva: Žlutá
Počet kusů v balení: 3 míčky

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.