Nevyhovující vánoční dárky u nás můžete v nepoužitém stavu vrátit do 31.1.2023.

Callaway SuperSoft Matte 21, růžové, 3 míčky | 3 golfové míčky

Kód: 47312
Značka: Callaway
195 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Callaway Supersoft se stal jedním z nejoblíbenějších míčů mezi amatéry za poslední roky. Nyní je díky kombinaci měkkého jádra, nové technologie pláště a zdokonalení letových vlastností ještě lepší. Míče jsou nabízeny ve velkém množství barev: klasické bílé, žluté, matné červené, matné oranžové, matné růžové a matné zelené. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Růžová
Barva: Růžová
Počet kusů v balení: 3 míčky

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.