Callaway Warbird, ocelové shafty, pro muže

Kód: 48830
Značka: Callaway
21 590 Kč –19 %
Callaway Warbird, ocelové shafty, pro muže
21 590 Kč –19 % 17 490 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Callaway Warbird s ocelovými shafty na železech je kompletní sada golfových holí pro hráče se středním a vyšším hendikepem. Ideální pro golfisty, kteří začínají a chtějí kvalitní vybavení, které je provede nejen prvními odpaly na drivingu, ale i při výhrách na prvních turnajích. Celý set je designovaný pro maximální promíjivost a vysokou stabilitu i při nepřesně trefených odpalech. Železa jsou osazena ocelovými shafty s univerzální tvrdostí Uniflex, která je vhodná pro většinu začínajících golfistů. Driver a dřevo č. 5 je osazené lehkými grafitovými shafty se stiff tvrdostí pro maximální stabilitu. Putter je typu blade (kladívko) s ocelovým shaftem a délkou 34".

Součástí setu je golfový bag na vozík s ramenním popruhem pro snadné přenášení a tři headcovery (1x driver, 1x dřevo, 1x putter).

Za tuto skvělou cenu získáváte driver, dřevo č. 5, železa č. 5,6,7,8,9,PW,SW a putter Odyssey White Hot One.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové sety pro začátečníky
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Rekreační
Počet kusů v sadě: 14
Složení sady (hole): Driver (10,5°), Dřevo č. 5, Železa 5-PW,SW, Putter
Příslušenství: Vozíkový bag, 3x headcover

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.