Honma Beres Black a Beres Aizu

Nové modely Beres Black a Beres Aizu od Honmy splní očekávání těch nejnáročnějších golfistů, kteří si chtějí dopřát nejlepší materiály a technologie, které Honma za svou šedesátiletou historii představila. Golfové hole Honma Beres jsou kombinací poctivého řemesla, japonské preciznosti a moderních technologií, které mají přinést maximální výkon pro všechny výkonnostní úrovně.

Společnost Honma posunula laťku svých Super Premium modelů na další úroveň představením dvou nových luxusních, ručně vyráběných řad BERES. Jedinečné, dekorativní a tradiční Beres Aizu a moderní, ostré Beres Black. Nejnovější modely golfových holí BERES kombinují pokročilé technologie pro maximální zlepšení hry, vysoce kvalitní materiály a ultra moderní konstrukci s legendárním řemeslným zpracováním. Ideální pro golfisty a golfistky s nižší rychlostí švihu, kteří hledají maximální požitek z jejich hry.


Ohromující řada Beres Aizu obsahuje kombinace variant ručně malovaných, lakovaných japonských uměleckých vzorů, zatímco poutavé Beres Black ztělesňují sílu, čistotu a elegantní jednoduchost.

„Všechno vypadá výjimečně ve chvíli, kdy držíte v rukou golfové hole Beres Black nebo Aizu. Jednoduše posouvají super prémiové hole na další úroveň,“ řekl Tony Scott, vedoucí marketingu HONMA Golf Europe.

Honma Beres se liší od ostatních golfových holí vlastními technologiemi, jednoduchostí designu a krásným, dokonale detailním zpracováním. Estetika byla jednou z hlavních oblastí, každý detail byl bez kompromisů vyřešen aby vznikly tyto dvě bezkonkurenční a unikátní řady golfových holí, které definují každého hráče nebo hráčku a zlepšují jejich hru.

„Beres představuje jak sílu, tak krásu golfu jako hry, kde vybrat si to správné vybavení je prvořadé. To je důvod, proč řemeslníci HONMA (Takumi) kladli velký důraz na jedinečnost technologií použitých u nových modelů Black a Aizu.

Co je Aizu?

Vzory na hlavách Beres Aizu jsou inspirované tradičním japonským řemeslem a dědictvím. Krásné dekorace aplikované na hlavy holí, vycházejí z tradičního lakýrnického řemesla Aizu, které pochází z prefektury Fukušima na severu Japonska, v blízkosti továrny HONMA v Sakatě. Aplikovaná vrstva malovaného vzoru na driveru, dřevu nebo hybridu a zadní strana želez poskytuje exkluzivní vzhled, který oslní vaše hrající partnery a předvede tradiční japonské, řemeslné umění v té největší kráse, pozornosti k detailu a hojnosti.

CityGolf je jediný obchod v České republice, kde je možné nové modely Beres vyzkoušet a objednat. Jako autorizovaný prodejce, hole zadáváme do výroby přímo do Japonska. Protože je Honma Beres opravdu exkluzivní golfové vybavení, není možné ho prodávat online a výrobce požaduje kontakt s proškoleným prodejcem/fitterem.

Pokud máte zájem o golfové vybavení Honma Beres Black nebo Beres Aizu, kontaktujte nás na jiri.pfleger@citygolf.cz nebo 723 348 646.

Beres Black pro muže family

Beres Black pro muže

Beres Aizu pro ženy 3S family

Beres Aizu pro ženy 3S

Beres Aizu pro muže 3S family

Beres Aizu pro muže 3S

Beres Aizu pro muže 5S family