Titleist PRO V1, PRO V1x nebo AVX? Jaký golfový míček vybrat?

Jak vybrat golfový míček Titleist? Ten vítězný!

Chcete-li si dopřát hru těmi nejlepšími míčky budete určitě vybírat z modelů Titleist PRO V1x, PRO V1 nebo AVX. Všechny tři modely jsou vyrobené z prémiových materiálů s uretanovým pláštěm, který prodlužuje životnost míčku. I tyto tři modely se mezi sebou významně liší a výběr správného míčku může výrazně zlepšit vaši hru.

Každý model má jiný počet a rozložení dimplů, které zajišťují maximální stabilitu a předvídatelnost letu míčku. Právě stabilita a předvídatelnost je to proč nejvíce hráčů na světě důvěřuje těmto modelům. A to nejen hráčů z TOUR. Všechny tři modely jsou vyráběné přímo v soukromých továrnách Titleist v Kalifornii, kde před tím, než jdou do krabiček na pult, prochází desítkami výstupních kontrol. Na modelech PRO V1x, PRO V1 a AVX má Titleist postavenou svou reputaci a výstupní kontroly jsou proto stejně přísné jako ochrana výrobního procesu.

Ať už vytáhnete z krabičky míček s číslem jedna, nebo čtyři, na podzim nebo na jaře, bude výkon pokaždé stejný. Modely Titleist PRO V1x, PRO V1, nebo AVX jsou nejlepší míčky pro všechny typy hráčů.

 

Titleist PRO V1x

Titleist PRO V1x

má z těchto tří modelů nejvyšší trajektorii a spin. Pomůže hlavně hráčům, kteří mají problém s nízkou trajektorii, která je okrádá o carry vzdálenost. Pocitově je z této trojice nejtvrdší.

Dostupné v bílé a žluté barvě.

Titleist PRO V1x, Bílé 2019-2020
Titleist PRO V1x, Žluté 2019-2020


Titleist PRO V1

Titleist PRO V1

nabízí optimální trajektorii a spin pro většinu sportovních i rekreačních hráčů. Pocitově je měkčí než PRO V1x a tvrdší než AVX. 

Dostupné v bílé a žluté barvě.

Titleist PRO V1, Bílé 2019-2020
Titleist PRO V1, Žluté 2019-2020


Titleist AVX

Titleist AVX

mají nižší pronikavější trajektorii a nejméně spinu. Budou vhodné pro hráče, kteří i přes správně nafitované hole mají vysoký spin na driveru nebo železech, který je okrádá o vzdálenost.

Titleist AVX jsou z této trojice pocitově nejměkčí míčky.

Dostupná v bílé a žluté barvě.

Titleist AVX 2020, bílé 12 míčků v balení
Titleist AVX 2020, žluté 12 míčků v balení