Jaký je rozdíl mezi golfovými vozíky Jucad a Justar?

Asi každý golfista zná prémiové golfové vozíky Jucad. Málokdo, ale ví, že Jucad má ještě druhou, tzv. "entry" řadu pod značkou Justar.

Řada golfových vozíků Jucad patří mezi to nejlepší co můžete na trhu elektrických golfových vozíků pořídit. Ať už si vyberete rám vozíku z titanu, karbonu nebo nerezové oceli, vždy dostanete vozík, který splňuje přísné výstupní kontroly kvality. 

Golfová řada Justar je levnější a má za cíl nabídnout ty nejlepší technologie v jednoduchém designu bez dalších vychytávek klientům, kteří chtějí prémiový produkt, ale cena je pro ně při rozhodování důležitá. Justar je tak jedinečnou volbou pro golfisty a golfistky, kteří chtějí to nejlepší, ale nepotrpí si na individuální barevné úpravy a od vozíku očekávají především odvedenou práci na hřišti.

Vozíky Justar mají stejný motor jako vozíky Jucad.Jucad Ghost Titan

Výrobce sice uvádí, že Justar motory jsou méně (cca o 10%) výkonné a jsou hlučnější, ale z vlastní zkušenosti, když jsme vozíky porovnávali, jsme neshledali rozdíl. Další výhodou je, že ke golfovým vozíkům Justar dostáváte stejnou lithiovou baterii, která je dodávaná s Jucady. Jediný rozdíl je, že na koženém pouzdru je nápis Justar.

To se týče příslušenství, tak na vozíky Jucad můžete zakoupit širokou paletu doplňků. Výhodou je, že všechny doplňky pro Jucady jde použít i pro vozíky Justar. Jediné s čím se musíte spokojit je, že na svém Justar vozíku budete mít příslušenství označené logem Jucad a ne Justar. Ale komu tohle vadí?

Z hlavních funkcí stojí ještě za zmínku

  • automatické přibržďování motorem při jízdě z kopce. Mají obě řady Jucad i Justar.
  • automatický dojezd na nastavenou vzdálenost. Mají obě řady Jucad i Justar.
  • elektronická parkovací brzda je dostupná jen pro vozíky Jucad. To ale neznamená, že vám bude Justar ujíždět, protože při zastavení je "zabržděný" motorem.

Pokud vás ohromila nabídka možnosti úprav barvy gum a středů kol, tak vězte, že při koupi vozíků Jucad je volba barvy bez příplatku. Justar má ale stejná kola a pokud byste přeci jen chtěli svůj vozík barevně odlišit, tu možnost máte, ale musíte si za kolečka připlatit.

Justar SilverPak je tu několik další rozdílů, které pro někoho můžou být důležité, někdo nad nimi jen mávne rukou. Tak třeba pro rozjetí Jucadu vám bude stačit jen připojení baterie a otočení plynového madla. Abyste rozjeli Justar, musíte připojit baterii, zmáčknout tlačítko pro zapnutí vozíku a potom otáčet plynovým madlem. Nové modely Jucad vozíků už mají magnetické připojení konektoru od baterie. Justary používají starý systém, kdy konektor s piny zastrkáváte do připravené zdířky na rámu.

Aby to nevyznělo, že Jucad vozíky jsou jen dražší varianta a rozdíly nejsou rozhodující. Je potřeba vzít ohled na množství detailů, které právě Jucad vozíky odlišují. Těmi jsou třeba unikátní design středů kol, systém uchycení bagu, různé designy tvarů, barevné varianty, nebo skvělá varianta Travel, která je super skladná.

Závěrem bychom to shrnuli tak, že Jucad golfové vozíky jsou pro hráče, kteří chtějí to nejlepší a potrpí si na detailech. Vozíky Justar budou ideální pro hráče, kteří chtějí vozík z prémiových materiálu a unikátním designem, ale hlavním kritériem je snadná použitelnost na hřišti a nižší cena.

Pokud uvažujete o koupi vozíku Jucad nebo Justar, napište nám na info@citygolf.cz nebo zavolejte na 724 94 85 86 a my vám pomůžeme s výběrem i případnými individuálními požadavky.

Obchody CityGolf jsou autorizovaným prodejcem vozíků Jucad a Justar. Díky tomu vám jsme schopni dodat jakékoliv zboží z nabídky Jucad, ale i zprostředkovat servis vašeho starého vozíku. Vozíky zasíláme na opravu přímo do německého Jucadu abyste měli jistotu, že váš vozík dostane tu nejlepší a profesionální péči.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení