Vážení klienti, ve státní svátek 28.9. jsou obchody CityGolf v Praze, Brně a Pardubicích zavřené. V pátek je otevřeno podle běžné otevírací doby.

Měníte gripy aspoň jednou za rok?

CityGolf Regrip ServisKontrola a důvěra pro každou další ránu začíná ve vašich dlaních.

Ať už hrajete sportovní nebo rekreační golf, neměli byste funkci gripů podceňovat. Grip je místo, kterým se propojuje vaše tělo s holí a je potřeba mu věnovat poměrně velkou pozornost. Gripy se vyrábí z gumy a ta má nějaké přirozené vlastnosti, které jsou upraveny technologiemi pro vyšší zatížení a použíti pro sportovní účely. Stejně jako každá věc se i gripy opotřebovávají a je potřeba je čas od času vyměnit.

Kdy je ta správná doba?

  • podle společnosti GolfPride by měl každý golfista na svých holích měnit gripy minimálně jednou za rok. Sportovní hráči, by je měli měnit podle zatížení, ale minimálně 2x až 3x za sezónu.
  • pokud některými holemi trénujete raději, nebo je častěji (kvůli důvěře) používáte na hřišti, budou na nich gripy opotřebované dříve než na ostatních. Jednou za sezónu byste měli na všech holích gripy vyměnit aby byly stejné.

Grip má pro každého hráče jiný význam a funkci. Pro výběr správných gripů je asi nejdůležitější pocit. Preferujete měkčí gripy pro maximální tlumení, nebo tvrdčí gripy pro lepší odezvu a kontrolu? Gripy je možné pořídit s nejrůznější texturou pro lepší držení.

Gripy vám rádi vyměníme na obchodech