Měníte gripy aspoň jednou za rok?

CityGolf Regrip ServisKontrola a důvěra pro každou další ránu začíná ve vašich dlaních.

Ať už hrajete sportovní nebo rekreační golf, neměli byste funkci gripů podceňovat. Grip je místo, kterým se propojuje vaše tělo s holí a je potřeba mu věnovat poměrně velkou pozornost. Gripy se vyrábí z gumy a ta má nějaké přirozené vlastnosti, které jsou upraveny technologiemi pro vyšší zatížení a použíti pro sportovní účely. Stejně jako každá věc se i gripy opotřebovávají a je potřeba je čas od času vyměnit.

Kdy je ta správná doba?

  • podle společnosti GolfPride by měl každý golfista na svých holích měnit gripy minimálně jednou za rok. Sportovní hráči, by je měli měnit podle zatížení, ale minimálně 2x až 3x za sezónu.
  • pokud některými holemi trénujete raději, nebo je častěji (kvůli důvěře) používáte na hřišti, budou na nich gripy opotřebované dříve než na ostatních. Jednou za sezónu byste měli na všech holích gripy vyměnit aby byly stejné.
  • před sezónou nebo po sezóně? To je asi na vás, pokud se připravujete přes zimu ať už uvnitř nebo nebo někde v teple v zahraničí, můžete gripy vyměnit na podzim. Jinak je vhodné nechat výměnu na jaro.

Grip má pro každého hráče jiný význam a funkci. Pro výběr správných gripů je asi nejdůležitější pocit. Preferujete měkčí gripy pro maximální tlumení, nebo tvrdčí gripy pro lepší odezvu a kontrolu? Gripy je možné pořídit s nejrůznější texturou pro lepší držení.

Jak vybrat ten správný?

MultiCompoundAlign (2)Jaké jsou aktuálně nejoblíbenější gripy?

V roce 2018 GolfPride uvedl na trh 3 nové modely osvědčených gripů s novou technologií Align. Tyto gripy jsou unikátní tím, že mají na spodku silikonový proužek po celé délce, který při nasazení na hůl vystoupne a vy tak máte vždy dokonalou kontrolu nad tím jak hůl založíte. Najdete si pozici držení, kterou sí díky proužku budete hlídat a hlava hole bude vždy square za míčkem.

Jaký model GolfPride Align vybrat?

  • GolfPride Tour Velvet Align. Nejpoužívanější grip mezi amatéry i profesionály. Měkký grip, který bude vyhovovat 99% hráčů. S tímto gripem neuděláte chybu nikdy! Vyrábí se ve Standardní nebo Midsize tloušťce.
  • GolfPride New Decade MultiCompoud Align. Využívejte všechny benefity klasických MultiCompoud gripů, které jsou nejrozšířenějším hybridním gripem na trhu. Vrchní polovina je prošívaná a tvrdší pro lepší držení, spodek gripu je měkčí pro maximální cit. Silikonový proužek je na spodní straně po celé délce gripu. Dostupný ve standardní i midsize verzi.
  • GolfPride New Decade MultiCompound Plus4 Align.  Největší síla vychází z lehkosti. Odezva z Tour je jasná. Chceme hybridní grip jako je MultiCompound, ale se silnější spodní částí. Díky tomu je možné hůl držet stejným tlakem oběma dlaněmi. Lehčí držení umožňuje silnější švih a dosažení vyšší rychlosti hole. U tohoto modelu si sečtete výhody gripu Golf Pride MultiCompound, širší spodní části a technologie ALIGN a výsledkem jsou gripy, na které masivně přechází nejen rekreační, ale i sportovní hráči po celém světě. Dostupný ve standardní i midsize verzi.

Gripy Vám vyměníme na obchodech