Nová železa TaylorMade, jaká budete hrát vy?

TaylorMade přichází s novými železy, kterými si rozhodně uloupne výrazný podíl na trhu sportovních želez.

K super úspěšné řadě TaylorMade P-790, která byla představena dříve tento rok přibyly v září další tři modely TaylorMade P-770, TaylorMade P-7MC a TaylorMade P-7MB. Tak širokou nabídku s jasným rozdělením pro koho jsou určené, TaylorMade snad ještě neměl a z pozice obchodu a fitting centra jsme rádi, že můžeme sportovním hráčům, kteří preferují značku TaylorMade, konečně nabídnout hole přesně podle jejich preference.

Pokud se rozhodnete pro nová železa TaylorMade řady P, rozhodně byste měli absolvovat fittingovou lekci pro správný výběr hlavy, shaftu a konfigurace přesně pro váš švih a strategii hry.

Všechny tři modely představené v září, jsou ve standardu osazené shaftem KBS Tour, který patří mezi těžší shafty a nemusí vyhovovat hráčům s pomalejším tempem a rychlostí. V našem pražském fitting centru můžete modely P vyzkoušet i na lehkých a středně těžkých ocelových (Nippon Modus, Project X, KBS Tour 90, Dynamic Gold a dalších) nebo grafitových shaftech (UST Recoil 760, UST Recoil 780).

TaylorMade P-770 banner

TaylorMade P-790 - sportovní hole s vysokou promíjivostí.

TaylorMade P-790 jsou vhodné pro pokročilé rekreační hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovním vzhledem. Nemají ambice hrát výkonnostní golf, ale když se daří mají vysoké procento zasažených greenu v regulaci.

TaylorMade P-770 - sportovní hole se slušnou promíjivostí a maximální kontrolou.

Netrefenou ránu už pocítíte, ale ztráta vzdálenosti není překvapivě taková. TaylorMade P-770 si zamilují hráči, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují. Preferují sportovní design holí se zvýšenou promíjivostí. Často trefují sweetspot a s vyšší pravděpodobností zasahují fairwaye a pozice na greenu pro snadné skórování.

TaylorMade P-7MC - žiletky s vyšší promíjivostí. 

TaylorMade P-7MC jsou železa vhodná pro hráče, kteří často hrají a často trénují. Zasahují sweetspot, ovládají trajektorii míčku a umí tvarovat rány. Očekávají maximální odezvu při kontaktu s míčkem a chtějí útočit na vlajku z jakékoliv pozice.

TaylorMade P-7MB - žiletky pro nejlepší hráče na světě.

TaylorMade P-7MB jsou železa vhodná pro výkonnostní hráče, kteří často hrají a často trénují. Zasahují sweetspot, ovládají trajektorii míčku a umí tvarovat rány. Očekávají maximální odezvu při kontaktu s míčkem. Díky modelu P-7MB dokážete zahrát jakoukoliv i tu nejméně představitelnou ránu. Podmínkou je maximální kontrola a ideální trefování míčku středem hole. Tento model opravdu mimo sweetspot trefovat nechcete.

Zavolejte nám na 723 34 84 64 nebo napište na praha@citygolf.cz a zarezervujte si svou fittingovou lekci na nová železa TaylorMade řady P.