Nová železa Titleist 718 - jak se v nich vyznat?

Titleist po dvou letech přináší na trh nově 6 modelových řad želez. Osvědčené a známé AP1, AP2, CB a MB a nové AP3 a T-MB, které jsou od podzimu 2017 i jako střední a krátká železa.

Dělení není nikdy jednoduché, ale Titleist se o to s novou řadou 718 pokusil a vznikly z toho dvě skupiny. Distanční a Tour železa.

Do první skupiny distančních želez řadí modely AP1, AP3 a T-MB. Do druhé Tour skupiny AP2, CB a MB. Pro snadnější pochopení zařazení má každá skupina několik hlavních atributů. U distančních želez je hlavní celková vzdálenost, promíjivost a vyšší trajektorie. U Tour modelů je nejdůležitější cit, zpětná vazba, možnost tvarovat rány a maximální carrry vzdálenost pro snadnou kontrolu míčku po dopadu.

Jak si vyberete ten svůj model?

Distanční železa:

Titleist AP1 718 jsou nová železa pro rekreační hráče, kteří když najdou čas na golf, chtějí ho trávit na hřišti a né na rohožce. Hráč modelu AP1 718 preferuje hole s vysokou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystá se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací do jamky.

Titleist AP3 718 jsou konečně tu! Nejlepší varianta pro pokročilé, rekreační hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovnějším vzhledem. Nemáte-li ambice hrát výkonnostní golf, ale chcete sportovní hole, jsou Titleist AP3 718 ten pravý model pro vás!

Titleist T-MB 718 jsou nově celý set želez! Ideální model pro sportovní hráče, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují. Preferují sportovní design holí se zvýšenou promíjivostí. Často trefují sweetspot a s vyšší pravděpodobností zasahují fairway a pozice na greenu pro snadné skórování. Proti modelům CB a MB má model T-MB vyšší trajektorii a díky kombinaci několika dalších materiálů vyšší rychlost míče pro maximální vzdálenost.

Tour železa

Titleist AP2 718 jsou zlatým standardem pro současná železa preferovaná hráči na Tour. Ideální model pro sportovní hráče, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují. Preferují sportovní design holí se zvýšenou promíjivostí. Často trefují sweetspot a s vyšší pravděpodobností zasahují fairway a pozice na greenu pro snadné skórování.

Titleist CB 718 jsou železa vhodná pro výkonnostní hráče, kteří často hrají a často trénují. Zasahují sweetspot, ovládají trajektorii míčku a umí tvarovat rány. Očekávají maximální odezvu při kontaktu s míčkem. V porovnání s model MB 718 mají vyšší promíjivost.

Titleist MB 718 jsou železa vhodná pro výkonnostní hráče, kteří často hrají a často trénují. Zasahují sweetspot, ovládají trajektorii míčku a umí tvarovat rány. Očekávají maximální odezvu při kontaktu s míčkem.