Novinky TaylorMade M5 a M6 a byly představeny!

Více rychlosti, více karbonu. Nové modely TaylorMade M5 a TaylorMade M6 jsou tu!

Tiger Woods, Rory McIlroy, Dustin Johnson, Jason Day i John Rahm. Ti všichni už je testují a zařazují do svých bagů.

TaylorMade si zakládá na tom, že s každým novým modelem přijde s novou technologií, která posune celý trh. Nová řada modelů driverů M5 a M6 přichází se dvěma klíčovými technologiemi. Díky technologii Twist Face, představené v roce 2018, jsou rány rovnější i při odpalech mimo efektivní oblast. Rok 2019 přináší novinku v podobě dvou vrutů, které jsou na spodku impaktové plochy a mají speciální funci - snížit trampolínový efekt na hranici povolenou pravidly. ANO SNÍŽIT.

Tradiční výrobci si nechávají toleranci při výrobě impaktové plochy a proto je možné se setkat, že některé drivery mají trampolínový efekt vyšší (0,820), některé nižší (0,790). Je vždy loterie, jaký driver dostanete právě vy. V TaylorMade tvrdí, že právě ta tolerance způsobí, že některý driver je víc "hot" než druhý. 

Všechny impaktové plochy na driverech TaylorMade M5 a M6 mají po vyrobení COR nad hranicí 0,830 a proto jsou "non-conforming" a není možné je legálně prodávat. 

"Speed Injected Twist Face" je technologie, kdy se vyrobí impaktová plocha s dvěma otvory, kterými se po zkompletování hlavy plní dutiny, na špici a patce za oblastí impaktové plochy pro snížení COR těsně pod hranici 0,830. Otvory se následně zajistí dvěma vruty, které jsou zapuštěné v impaktové ploše.

Zaměřte se na novinky TaylorMade 2019.

Drivery: TaylorMade M5 Driver, TaylorMade M5 Tour Driver, TaylorMade M6 Driver, TaylorMade M6 D-Type Driver.

Fairwayová dřeva: TaylorMade M5 Fairway, TaylorMade M6 Fairway, TaylorMade M6 D-Type Fairway

Hybridy: TaylorMade GAPR Lo, TaylorMade GAPR Mid, TaylorMade GAPR Hi, TaylorMade M6 Hybrid

Železa: TaylorMade P-730, TaylorMade P-760, TaylorMade P-790, TaylorMade M5, TaylorMade M6.

Ve Fitting centru CityGolf v Praze máme nejširší nabídku hlav a shaftů na testování novinek TaylorMade 2019. Díky balíčku extra shaftů, které nejsou běžně na testování dostupné Vám dokážeme sestavit nejlepší kombinaci. Jako jediní v České republice.

Svou testovaci lekci na driver, dřevo, hybrid nebo železa TaylorMade si můžete rezervovat na 723 FIT ING (723 34 84 64) nebo jiri.pfleger@citygolf.cz