Peníze se vydělávají na greenech.

Bolí vás hlava z každého trojpatu?

Zlepšení hry na greenech se může na vašem skóre podepsat víc než 100% trefených fervejí.

Patování je oblast hry, kterou může mít rekreační hráč stejnou nebo lepší než nejlepší golfoví profesionálové. Nemusíte mít fyzičku, sílu nebo mobilitu jako nejlepší hráči, protože na greenu dokáže k jamce "dostřelit" každý hráč nebo hráčka. Dva paty by měly být vaším hlavním cílem na každé jamce a správný putter vám v tom může rozhodně pomoci.

Je pro vás lepší mallet nebo kladívko?

  • Mallety mívají těžší a větší hlavy, což pomáhá hráčům, kteří mají problém s dlouhými paty. Mallety mají zpravidla větší moment setrvačnosti a míček bude rolovat delší vzdálenost i při trefení mimo střed hlavy. Jejich těžší hlava je stabilnější než u kladívek, proto se při nepřesném impaktu hlava tolik neotevře nebo nezavře. Další velkou výhodou je větší vrchní plocha hlavy, na které může být více symbolů pro snadnější míření (dlouhé čáry, vytečkovaná ideální oblast, kulaté míčky apod.)

  • Kladívka mají většinou lehčí hlavu a můžou zlepšit hru hráčům při krátkých patech, díky lepšímu tempu u kratšího nápřahu. U kladívek budete mít lepší cit a odezvu při kontaktu s míčkem. Díky tomu můžete snadno identifikovat chybu při patu. Díky menším hlavám je snadnější se zaměřovat na trefování středu hlavy, což vede k lepším výsledkům.

Mrkněte na naši nabídku novinek v kategorii puterů

Nebo vybírejte ze zlevněných modelů minulých kolekcí