Tipy pro nejlepší sezónu

Březen bývá prvním měsícem, kdy se hráči co propadli golfu poprvé vydávají na hřiště. Protože nám záleží aby se naši klienti stále zlepšovali, dali jsme dohromady několik tipů aby sezóna 2018 byla Vaše nejlepší.

Co určitě před začátkem nové sezóny zkontrolujte

  • 21316552_10156226732585839_2754885396358555201_ovzdálenosti, jaké hrajete jednotlivými holemi. Pouze v březnu jen za 490 Kč Vám na Trackmanu změříme odpaly všemi holemi ve Vašem bagu. Po zimě tak rychle zjistíte jak na tom jste. Na měření si doneste své hole a ideálně i míčky, se kterými hrajete. Výsledky pak budou nejpřesnější. Hodinu se vám bude věnovat vyškolený fitter, který vám na konci předá tabulku s naměřenými hodnotami. Rezervace na čísle 608 269 966, nebo jiri.pfleger@citygolf.cz

  • kontrola gripů na Vašich holích. Grip je velmi důležitá část hole a vyplatí se mu věnovat pozornost. Kvůli ohranému gripu ztrácíte cit. Jeho přilnavost se snižuje a vy musíte hole držet větší silou, což může být problém nejen pro výsledek každé rány, ale i Vaše zdraví. Podle společnosti Golf Pride (Celosvětový výrobce gripů č. 1) by se měly gripy měnit buď 1x za rok, nebo podle toho jak často hrajete. Pokud chodíte trénovat s jednou holí nebo jste často na krátké hře, měli byste gripy měnit častěji. Nyní provádíme výměnu gripů i na pražském obchodě.

  • kontrola spiků na Vašich botách. Stabilita je při golfu hodně důležitá, pokud máte ošlapané spiky, měli byste zvážit jejich výměnu. Zlepšíte tím svou stabilitu a vyhnete se tomu, že Vám spike úplně vypadne a do závitu se dostanou kamínky a další nečistoty, kvůli kterým i přes nejlepší vyčištění nový spike už nikdy nenamontujete.

  • kontrola míčků. Pokud to myslíte s golfem vážně, měli byste se opravdu zamyslet jakým míčkem budete hrát. Určitě jste investovali do toho abyste měli správné golfové hole pro Váš švih. O to větší škoda potom je, když snižujete výkon holí na míru tím, že hrajete lovené míčky, o kterých nevíte jak dlouho a kde ležely, než je někdo sebral. I nový Pinnacle je lepší než lovené provéčko. Výkon míčku musí být předvídatelný. V našich obchodech Vám rádi poradíme s ideálním míčkem pro Váši hru.

  • kontrola rukavice.  Propocená, zčernalá, plesnivá, děravá a ztvrdlá rukavice určitě nebude to k čemu se po zimě chcete vrátit. V rukavici se musíte cítit příjemně a proto věnujte pozornost i výběru správného modelu a velikosti. Na obchodech máme skladem na 2000 rukavic značky FootJoy. Vybereme správný model pro Vás.

 

Zastavte se u nás na obchodech, buď v Praze nebo na Kuňce, rádi Vám se vším poradíme.

Hezkou hru!