Titleist Vokey SM7 - připravte se na přesnost.

Titleist Vokey SM7 WedgeTitleist SM7 jsou nové wedge, kterými budete snadněji skórovat.

Důvěra, to je to pravé slovo, kterým se dá popsat to co budete cítit po každé, když nové Titleist SM7 založíte za míček. Každý golfista sní o tom mít skvělou krátkou hru. Tou si může buď snadno připravit pozici na skórování nebo uhasit problémy, které vznikly po předchozích ranách.

Bob Vokey je symbolem na trhu výrobců wedgí a je uznávaným profesionálem i mezi hráči PGA Tour. S modelem Titleist SM7 přicházejí další vylepšení, které mají hráčům krátkou hru usnadnit. Před každým uvedením nového modelu na trh probíhá důkladná Tour validace, kde Bob Vokey sbírá zpětnou vazbu od nejlepších hráčů po celém světě.

Když jsou nové produkty dokonalé, uvádějí se na trh.

Titleist wedge jsou u nás v Citygolfu nejprodávanější a je radost s nimi pracovat.  Po celou sezónu máme k dispozici na 50 wedgí na testování a díky nejrůznějším kombinacím loftu, bounce a tvaru patky dokážeme vybrat wedge pro každého profesionálního i amatérského hráče.

Fitting wedgí Titleist SM7 je klíčem k lepším výsledkům.

Chcete-li zlepšit svou krátkou hru, rezervujte si svou testovací lekci s Jiřím Pflégerem na 608 269 966 nebo jiri.pfleger@citygolf.cz.

Proč jit na fitting wedgí Titleist Vokey SM7 do Citygolfu?

  • k dispozici budete mít na 50 testovacích wedgí. Všechny tři barvy, různé lofty, kombinace loftu a bounce a možnost porovnat rozdíly v patkách F, S, M, D, K, L.
  • celý fitting můžete absolvovat se svými míčky, nebo s našimi Titleist PRO V1x.
  • věnovat se vám bude Jiří Pfléger, certifikovaný fitter Titleist se zkušenostmi s amatérskými hráči i hráči české reprezentace.

Rezervace Jiří Pfléger, 608 269 966, jiri.pfleger@citygolf.cz

Titleist Vokey SM7 Wedge