Golfový obchod CityGolf Praha

CityGolf Praha - Golfový obchod, fitting centrum a servis

Českobrodska 920, Praha 9 - Dolní Počernice, 192 00
Obchod: +420 724 894 653 (7CITYGOLF), Rezervace fittingu: 723 348 464 (723 FITING), E-mail: praha@citygolf.cz

Otevírací doba golfového obchodu: Pondělí - Pátek: 09.00 - 18.00. Sobota: zavřeno. Neděle: zavřeno.

Golfové hole | Golfové oblečení | Golfové boty | Golfové míčky | Golfové rukavice | Golfové vozíky | Golfové bagy | Golfové příslušenství

Naše pražské fitting centrum je nejvybavenější v České republice. Těšit se můžete na nejlepší golfové značky, od kterých pravidelně doplňujeme novinky abychom vám mohli nabídnout to nejlepší pro zlešení vaší hry. Fitting centrum CityGolf stojí na silných značkách Titleist, TaylorMade, Callaway, Mizuno, Ping a Honma.

Součástí obchodu je i servis golfových holí, kde vám vyměníme vaše staré gripy za nové (menší množství i na počkání). Vybírat můžete ze široké nabídky golfových gripů Golf Pride, Super Stroke, Winn nebo Lamkin.

V pražském obchodě se držíme několika jednoduchých zásad. Tou první a nejdůležitější je, prodávat jen golfové vybavení, které bychom sami jako golfisté používali. Sortiment máme postavený na silných, golfových značkách, se kterými sdílíme jejich filozofii prodeje a přístup ke klientovi. V pražském obchodě s důvěrou doporučujeme značky golfového vybavení Titleist, Callaway, TaylorMade, Ping, Mizuno, Honma a z golfového oblečení FootJoy, Peter Millar, J.Lindeberg, UnderArmour, Callaway, Alberto a Tail Activewear. 

Obchod se snažíme držet přehledný, tak aby si v sezóně každý fanoušek prodávaných značek přišel na své. Nesnažíme se nabízet od všeho trochu, ale maximum od námi podporovaných značek. Cokoliv z jejich nabídky, co nemáme skladem na obchodech, pro Vás ochotně doobjednáme.