Cobra Fly-Z White, Fairway

Kód: 24736 Zvolte variantu
Akce
Značka: Cobra
5 890 Kč –39 %
Cobra Fly-Z White, Fairway
5 890 Kč –39 % 3 590 Kč
Vyprodáno
Držení:
Shaft:
Loft:
Můžeme doručit do:
19.11.2018 Zvolte variantu
Cobra Fly-Z fairway splní očekávání většiny amatérských hráčů, kteří hledají hůl jak pro hru z týčka tak pro rány do greenu. Hlava je proti modelu Fly-Z+ v neutrální pozici a pomůže všem hráčům eliminovat nežádoucí šlajsy nebo hooky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cobra Fly-Z fairway splní očekávání většiny amatérských hráčů, kteří hledají hůl jak pro hru z týčka tak pro rány do greenu. Hlava je proti modelu Fly-Z+ v neutrální pozici a pomůže všem hráčům eliminovat nežádoucí šlajsy nebo hooky.

Fairway Cobra Fly-Z má unikátní možnost nastavení loftu pomocí technologie MyFly8. Díky tomu si můžete nastavit dřevo podle preference trajektorie a celkové vzdálenosti. Pokud máte problém s nižší carry vzdáleností a velkým doběhem, jednoduše zvyšte loft. Pokud váš míček startuje vysoko a nemá žádný doběh, snižujte loft až na stupeň, který zajistí představovanou výšku letu míčku. Se změnou nastavení loftu se mění nejen trajektorie, ale i hodnoty spinu, které ovlivňují jaký bude mít míček doběh. Tisíce fittingových lekcí po celém světě potvrdily, že technologie MyFly8 opravdu funguje!

Okolo impaktové plochy si můžete všimnout speed channelu, drážky, díky které se podařilo ušetřit tak důležitou hmotnost a rozmístit ji do pozic mimo sweetspot a zvýšit tím promíjivost. I přes to, že nebudete mít svůj den, budou vaše odpaly mimo sweetspot delší než u předchozích modelů.

Odlište se od ostatních svou barvou! Fairway dřeva jsou dostupné v černé, bílé, červené, modré a oranžové. Dřevo je osazené kvalitním grafitovým shaftem ve všech variantách tvrdosti, který vyhovuje 90% hráčů v dané kategorii podle švihové rychlosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairway
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: