Cobra King F7 Fairway, Lexi Blue, pro ženy

Code: 30341
Flag action Flag tip
Brand: Cobra
6 720 Kč –47 %
912920 25 FW KING F7 BK RH WNS bottom
6 720 Kč –47 % 3 590 Kč
Skladem (3 ks)
Držení
Shaft
Loft
Delivery to:
26.6.2019

Cobra King F7 Fairway dřeva jsou vhodná pro hráčky, které pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovnějším vzhledem.

Detailed information

Product detailed description

Dřeva King F7 jsou dostupná v pravém i levém provedení ve dvou barvách - Raspberry a Lexi Blue. Díky širokým možnostem nastavení loftu bez problému vyplníte vzdálenostní mezeru mezi driverem a nejdelším železem nebo hybridem.

Dřevo č. 3-4 lze nastavit na loft od 17° do 20° včetně tří Draw pozic, dřevo č. 5-6 na loft 21° až 24° a variantu č. 7-9 na loft od 24° do 27°. Možnost nastavit loft je velmi praktická technologie, díky které ovlivníte výšku trajektorie a doběh míčku. King F7 má ještě možnost na hlavě přesunout závaží - do přední pozice pro pronikavou trajektorii a nízký spin (ideální pro hru z týčka) nebo do zadní pozice pro vyšší trajektorii a strmější dopadový úhel, pro snadné zastavení míčku na greenu.

S holí je standardně dodávaný head cover a klíč na změnu nastavení loftu a závaží. 

Chcete si před koupí toto vybavení vyzkoušet? Kontaktujte nás. Jako autorizovaný prodejce vybavení Cobra máme k dispozici širokou nabídku testovacích holí. Když hole na testování nemáme, domluvíme se společně na termínu fitting dne, který pořádáme přímo se zahraničním zastoupením značky Cobra, kde je možné vyzkoušet téměř všechno co se nabízí.

Additional parameters

Category: Fairwayová dřeva
Pohlaví: Pro ženy

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: