Cobra King F7, Lexi Blue, pro ženy

Kód: 32177 Zvolte variantu
Akce Možnost otestovat
Výrobce: Cobra
12 890 Kč
Držení:
Shaft:
Složení sady:
Můžeme doručit do:
27.2.2018 Zvolte variantu
Skladem (3 ks)

Pro pokročilé rekreační hráčky, které často hrají a nepravidelně trénují. Chtějí si užívat dlouhé, jisté rány a usnadnit si pozice pro skórování. Rozdílný design a vyvážení u této kategorie holí nabízí snadnou hratelnost u dlouhých želez a lepší cit a kontrolu u krátkých.

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

PWR Shell Face: Tenký, ale velmi pevný plíšek, kterým je osazená impaktová plocha a patka zajišťuje maximální rychlost míče a vysokou promíjivost u odpalů mimo sweetspot. Výsledkem jsou delší, rovnější a přesnější odpaly.

TECFLO (Progressive Set Technology): Různá konstrukce holí podle toho jaké rány se s nimi nejčastěji hrají. Dlouhá železa 3-5 mají těžiště maximálně dole a vzadu a díky velkému vydutí za impaktovou plochou dostanete míček snadno do požadované trajektorie. Železa 6-7 jsou vyvážená pro střední trajektorii a spin, který potřebujete pro snadné zastavení míčku na greenu. 8-PW jsou skórovací železa, kde je hlavní cíl maximální kontrola nad dopadem míčku. GW-SW jsou klasické wedge, které můžete používat na přesné rány kolem greenu.

100% Milled Face & Grooves: Drážky na impaktové ploše jsou frézované přesně pro potřeby jednotlivé hole pro maximální kontrolu nad trajektorii a spinem míčku. Takto hloubené drážky mají delší trvanlivost.

Progressive spin technology: V-Drážky u dlouhých želez (3-6) eliminují spin pro maximální vzdálenost. U-Drážky u želez 7-PW nabízí dost spinu a kontroly abyste vždy našli míček blízko pitch marku na greenu.

Číslo 5 6 7 8 9 PW GW SW
Loft 23° 26° 30° 35° 40° 45° 50° 55°
Délka 37" 36,5" 36" 35,5" 35" 34,75" 34,5" 34,25"
Držení Pravé / Levé Pravé / Levé Pravé / Levé Pravé / Levé Pravé / Levé Pravé / Levé Pravé / Levé Pravé / Levé

 

Fitting nových holí Trénink s Trackmanem

Doplňkové parametry

Pohlaví: Pro ženy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: