Cobra King F9 Driver, Bílý, pro ženy

Kód: 7982
Akce
Značka: Cobra
0 Kč
Prodej skončil

Cobra King F9 Driver je vhodný pro všechny hráčky, které hledají hůl pro dlouhé odpaly s vysokou promíjivostí. Při založení se budete dívat na krásnou hlavu z karbonových vláken, lososovou texturou. Technologicky nejvyspělejší driver v nabídce Cobry s nejlepší aerodynamikou a stabilitou pro snadné zasahování fervejí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka Cobra F9 Speedback je asi ve všem jiný driver než předchůdce Cobra King F8. Jiné rozmístění hmotnosti, více karbonových vláken, lepší aerodynamika a širší nabídka kvalitních shaftů. Driver Cobra King F9 má za hlavní cíl vyšší rychlost míčku a maximální konzistenci letu. Ať už jste ranař se švihovou rychlostí přes 120 m/h nebo amatér s rychlostí kolem 90 m/h, budete překvapení jak míček z týčka startuje po pronikavé trajektorii k maximální vzdálenosti na fairway.

Speedback Aero Design.
Profil hlavy je designovaný tak aby vytvářel minimální odpor vzduchu. Přední hrany jsou zaoblené aby hlava driveru při švihu snadno "klouzala" a dokázala nabrat další rychlost před impaktem. Výstupky na vršku hlavy a tvarování patky zvyšuje stabilitu pro maximální konzistenci.

Nízko umístěné závaží (Low CG Speedback Weighting).
Díky použitým materiálům, aerodynamice hlavy a nízko umístěnému závaží ve výstupku v zadní části  bylo možné optimalizovat trajektorii pro maximální carry vzdálenost.

Frézovaná impaktová plocha (CNC Milled Face).
Díky počítačem řízenému frézování impaktové plochy, bylo možné vyrobit nejstabilnější a nejtenčí úderovou plochu na trhu. Díky tomu je Cobra schopná garantovat maximální výkon a stabilitu u každého zakoupeného modelu. Frézovaná impaktová plocha nabízí ideální kontakt s míčkem. 

Loft si u každé hlavy můžete nastavit o 1,5° dolů nebo o 1,5° nahoru. Zároveň je možné využít i měnitelná závaží (14gr a 2gr) na spodku hlavy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej golfových holí
Pohlaví: Pro ženy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: