Dárkový poukaz Analýza švihu na TrackManu

Kód: 95985
Značka: Citygolf
890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Skvělý dárek pro každého golfistu, který chce znát svůj švih. Za 60 minut vám na TrackManu (radar) vysvětlíme několik tipu, jak zlepšit vaše odpaly. Vytištěný na tvrdý, kvalitní papír. Neriskujte nevhodný golfový dárek.

Platnost poukazu je 12 měsíců od pořízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijďte si zatrénovat s Trackmanem do pražského testovacího centra Citygolf.

Trénink je základ pro lepší hru a Trackman je ideální nástroj jak pochopit proč vám míček letí jinam než potřebujete. Díky hodnotám, které o vašich odpalech při tréninku zjistíme, snadno pochopíte co děláte správně nebo špatně.

Co od tréninku s Trackmanem můžete čekat?

  • změření každého odpalu. Uvidíte směr i trajektorii, výšku, smash faktor (jak čistě míček trefujete) a spin míčku.
  • zlepšení odpalů každou holí. Trénovat můžete jak hru driverem tak střední i krátká železa.
  • vysvětlíme Vám vazby mezi jednotlivými hodnotami. Proč míček letí vpravo, jak zahrát draw nebo fade.

Díky této analýze snadno zjistíme, kde se obíráte o vzdálenost, nebo co je hlavní příčinou vašeho hooku nebo šlajzu.
Doteď jste měli při každém odpalu pocit, který vám nyní podložíme i naměřenými hodnotami. Ne zřídka se stává, že si hráč myslí, že míček trefuje otevřenou hlavou, ale reálně ji má zavřenou. Nebo má pocit, že švihá zevnitř, ale podle trackmana zjistí, že je to opačně.

Nebudeme Vám nijak zasahovat do vaší techniky! Cílem tréninku je vysvětlit příčiny letu míčku a dostat maximum z vašeho stávajícího švihu.

Analýzou vás provede Jiří Pfléger. Trackman Certified Professional úrovně II.
S dlouholetými zkušenostmi s fittingy nejlepších amatérů a profesionálů na Trackmanu, vám ochotně vše vysvětlí. Výstupem analýzy bude PDF, které s doporučením na změny můžete použít jako podklad pro individuální trénink, nebo trénink s vaším trénérem.

Co si na trénink vzít s sebou

  • vlastní hole, které chcete trénovat. Celý trénink bude probíhat s vašimi holemi.
  • vlastní míčky pokud máte svůj oblíbený model. Pokud nemáte, k dispozici budete mít míčky Titleist PRO V1x
  • obuv do indooru. Nedoporučujeme spikovou obuv. Odpalujete z rohožky, kde spiky nejsou moc pohodlné.

Začněte s efektivním tréninkem a rezervujte si svou první hodinu u Jiřího Pflégera, jiri.pfleger@citygolf.cz, +420 723 34 84 64.
Cena za 60 minut tréninku s Trackmanem je 890 Kč.

 A o čem, že to tu vlastně celou dobu píšeme?

Na obrázku č. 1 můžete vidět, že hráč s rychlostí hlavy hole odpálí míček do vzdálenosti 245m carry. Na vzdálenosti se hodně ubírá protože zasahuje míček když hlava při impaktu směřuje dolů (-4°).

trackman-atack1

Jen to, že začne míček trefovat v okamžiku, kdy už hlava míří nahoru, se dostane o parádních 19 metrů dále. Aniž by musel zrychlit svůj švih. Drobnost, která se dá díky jednoduchým tipům rychle změnit, ale doteď si hráč myslel, že míček trefuje správně.

trackman-atack

Další důležitou hodnotou je smash faktor, tedy jak čistě míček zasahujete. Na obrázku níže hráč zasahuje míček velmi čistě v oblasti sweetspotu. Díky dalším hodnotám se dostane na 280 metrů celkem.

trackman-smash

Když ten samý hráč netrefí míček čistě, okamžitě se snižuje jeho rychlost a rozdíl ve vzdálenosti je propastných 31 metrů. To jak čistě míček zasahujete může ovlivňovat i model vašeho driveru. Pokud se často potýkáte s velkými rozdíly ve vzdálenosti u driveru, možná nebude problém ve vašem švihu, ale v holi, která je určená pro pokročilé, výkonnostní hráče.

trackman-smash1

Díky Trackman analýze se budete rychleji zlepšovat.