DEMO Callaway Apex 21 Hybrid, Levý, 19°, Grafit, Regular - bez HEADCOVERU

Kód: 48706
Akce
Značka: Callaway
6 890 Kč –40 %
DEMO Callaway Apex 21 Hybrid, Levý, 19°, Grafit, Regular - bez HEADCOVERU
6 890 Kč –40 % 4 134 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Callaway Apex 21 je golfový hybrid pro rekreační a pokročilé rekreační hráče, kteří ho nejčastěji použijí pro hru do greenu a jako záchrannou hůl. Díky vysoké promíjivosti a vyvážení pro vyšší trajektorii budete míček zasahovat přesněji bez větší ztráty vzdálenosti u netrefených odpalů a dosahovat ideální výšky ran, snadněji než dlouhými železy. Ideální kombinace pro přípravu lepších pozic na skórování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výjimečná rychlost míčku a promíjivost díky nové technologii Jailbreak A.I. Nové vzpěry, které spojují vršek a spodek hlavy slouží jako opora impaktové ploše, která je tenčí než kdykoliv před tím pro maximální trampolínový efekt. Díky novému vyztužení budou vaše odpaly delší aniž byste zvyšovali svou švihovou rychlost. Unikátní, proměnlivá tloušťka impaktové plochy zvyšuje rychlost míčku i mimo sweetspot pro vyšší konzistenci a stabilitu odpalů.

Vysoký vzletový úhel pro ideální spin a maximální carry vzdálenost. Nová wolframová závaží rozmístěná do ideálních pozic u jednotlivých loftů zajišťují optimální rozestupy mezi vzdálenostmi a perfektní kontrolu nad doběhem. 

Nastavitelný loft pro vyladění preferované trajektorie. Svůj hybrid si díky nastavitelnému loftu můžete nastavit pro maximální carry vzdálenost, nebo vzdálenost s doběhem. Díky tomu si můžete hůl nastavit přesně pro situace, kdy ji budete nejčastěji používat.

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.