Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

DEMO Callaway Rogue ST Max, fairway, Pravé, 20° HVN, Grafit, Senior

Kód: 53147
Akce
Značka: Callaway
8 590 Kč –44 %
DEMO Callaway Rogue ST Max, fairway, Pravé, 20° HVN, Grafit, Senior
8 590 Kč –44 % 4 725 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Fairway dřevo Callaway Rogue ST MAX sedne široké škále hráčů, kteří chtějí rychlost, odpuštění a všestranný výkon. Model MAX se vyznačuje novým progresivním tvarem, který osloví širokou škálu pokročilých rekreačních i sportovních golfistů. Model Rogue ST Max je nabízený v nejširší nabídce loftu z celé rodiny Rogue ST od č. 3 do č. 11. Těšit se můžete na hlavu vyváženou pro střední trajektorii a mírné draw.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlost a stabilita odpalů díky nové Jailbreak ST s technologií Batwing.
Nový systém Jailbreak navržený umělou inteligencí byl zcela přepracován, aby podporoval vyšší rychlost a stabilitu impaktové plochy. Dvě závaží ve tvaru netopýřích křídel na krajích vnitřní strany impaktové plochy, poskytují podporu tenkému plíšku a zároveň umožňují flexi pro vysokou rychlost míče.

Optimální vzletový úhel díky wolframovému těžišti na spodku hlavy.
Představujeme průlomovou "Tungsten Speed Cartridge" poprvé v fairwayovém dřevě. Wolframové závaží s hmotností 27gr a vysokou hustotou je bylo posunuto nízko a dopředu. Výsledkem je nižší spin s vyšší rychlostí míče.

Callaway Rogue ST Max fairway je standardně osazené grafitovým shaftem PROJECT X CYPHER 50 GRAPHITE pro vyšší trajektorii a vyšší spin (vhodnější pro hráče s nižší švihovou rychlostí), nebo MITSUBISHI NEW TENSEI AV BLUE 65 GRAPHITE pro střední trajektorii a střední spin (vhodnější pro hráče s vyšší švihovou rychlostí)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazar golfových holí
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní
Levé držení: 15°, 18°, 21°
Pravé držení: 15°, 16,5°, 18°, 20,5°, 21°, 24°, 27°
Spin: Nižší
Trajektorie: Střední
Vyvážení: Mírné draw

Callaway je inovativní značka golfového vybavení, která se nebojí přijímat nové výzvy. Golfové hole Callaway hrají stejně profesionálové na PGA Tour jako rekreační hráči po celém světě. Se závazkem přinášet snadno hratelné vybavení bez kompromisu na výkon je hlavním cílem této americké společnosti. Callaway vyrábí snadno hratelné hole pro dlouhou hru, železa pro maximální vzdálenost a kontrolu, wedge, kterými budete snadno zastavovat míček u jamky, patry, kterými proměníte více patů na greenu.

Callaway vyrábí i skvělé golfové míčky. Z jejich široké nabídky si vybere jak sportovní tak rekreační hráč. Podle své preference si můžete vybrat Callaway míček pro maximální vzdálenost, spin, měkký pocit nebo podle představované trajektorie.

Výroba inovativního, vysoce výkonného vybavení je vždy výzva. Potřebujete pro to tým lidí, který rozumí golfovému švihu a potřebám golfistů bez ohledu na výkonnost. Umělá inteligence, představivost a špičkové zázemí pro výzkum je předpoklad, že se to značce Callaway s každým novým modelem podaří.