Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

DEMO TaylorMade SIM2 Ti Fairway, Pravé, 15°, Grafit Stiff, pro muže

Kód: 47267
Akce
Značka: TaylorMade
11 290 Kč –35 %
DEMO TaylorMade SIM2 Ti Fairway, Pravé, 15°, Grafit Stiff, pro muže
11 290 Kč –35 % 7 339 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

TaylorMade SIM2 Ti Fairway využívají ty nejlepší technologie a materiály pro maximální výkon. Vzhled SIM2 Ti byl inspirován zpětnou vazbou hráčů z Tour. Těšit se můžete na neutrální vyvážení, nastavitelný loft a neomezené možnosti tvarování ran.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlava vyrobená z titanu, doplněná karbonem a ocelovým plátkem na spodku hlavy, dělá z tohoto dřeva prémiový kousek, který jen těžko najde srovnání. Design hlavy inspirovaný zpětnou vazbou z Tour nabízí vše co sportovní a výkonnostní hráči od svých dřev očekávají.

Impaktová plocha je vyrobená z titanového plíšku, který míčku dodává největší rychlost ze všech modelů SIM2. Díky tomu budou vaše odpaly delší aniž byste začali rychleji švihat. Ověřené zaoblení impaktové plochy minimalizuje vzdálenostní rozdíly mezi trefenou a netrefenou ránou.

Vylepšená drážka za impaktovou plochou podporuje flexi pro maximální vzdálenost. Díky tomu bude váš míček startovat rychleji po ideální trajektorii. Drážka je vyplněná polymerovou vložkou pro tlumení vibrací pro příjemnější pocit.

Jako jediný model SIM2 má tato Titanová verze nastavitelný loft pro dokonalé doladění představované trajektorie a tvaru vašich ran.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazar golfových holí
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Sportovní, Výkonnostní

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866