Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

DEMO Titleist TSi1 Driver. Levý, 10°, Grafit, Stiff - bez headcoveru

Kód: 48332
Akce
Značka: Titleist
14 990 Kč –40 %
DEMO Titleist TSi1 Driver. Levý, 10°, Grafit, Stiff - bez headcoveru
14 990 Kč –40 % 8 994 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Titleist TSi1 je golfový driver z řady TSi s nejnižší hmotností, pro hráče se střední a pomalejší rychlostí švihu. Díky nízké hmotnosti hlavy a shaftu snadno zvýšíte rychlost míčku a maximální vzdálenost. Driver Titleist TSi1 má nízko umístěné těžiště v zadní části hlavy pro snadnější odpaly po ideální trajektorii pro dokonalý poměr mezi carry a celkovou vzdáleností. Model TSi1 má největší promíjivost z celé řady TSi.

Titleist TSi1 je vhodný pro rekreační hráče a hráčky, kteří když najdou čas na golf, chtějí ho trávit na hřišti a né na rohožce. Rekreační hráč preferuje driver s vysokou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystá se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací co nejdál na fairway.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiové shafty Aldila Ascent, kterými jsou drivery Titleist TSi1 osazené jsou ultra lehké s vysokou stabilitou. Nabízí vyšší trajektorii a vyvážený spin pro maximální carry vzdálenost.

Titleist je americká značka golfového vybavení, založená v roce 1932, která se od začátku zaměřuje na výrobu golfových míčků. Titleist míčky jsou symbolem kvality a nejhranější na všech profesionálních a amatérských Tour. Postupně se sortiment značky Titleist rozrostl na kompletní nabídku golfových holí, golfových bagů a dalších dolfových doplňku. Sortiment Titleist je doplněný wedgemi od Boba Vokeye a puttery od Scotty Camerona. 

Mezi hlavní hvězdy hrající vybavení Titleist patří Jordan Spieth, Justin Thomas, Adam Scott a další.